Publikováno 11. 1. 2018

ODTAJNĚNO: Robinsonův ostrov se vrací! Podívejte se na přehled všech soutěžících. Kdo vyhraje? HLASUJTE

Robinsonův ostrov
Zdroj: TV Nova
Robinsonův ostrov

Již brzy se mohou diváci těšit na oblíbenou show Robinsonův ostrov, která se vrací na obrazovky TV Nova. S novými soutěžícími přichází také nové příběhy, intriky i spousta náročných úkolů. Kdo se v nové sérii objeví? Podívejte se!

Přehrát poslední díl

 

Ve druhé sérii reality show Robinsonův ostrov nebude opět nouze o ambiciózní účastníky, kteří budou chtít tuto soutěž vyhrát. Již nyní se můžete podívat na všechny, kteří budou o titul Robinsona bojovat. Kdo vyhraje? Hlasovat můžete v anketě!

 

Bára
Šestadvacetiletá Bára se živí jako modelka, takže se musí neustále udržovat v dobré fyzické kondici, což by pro ni mohla být v soutěži velká výhoda.

Robinsonův ostrov - Bára
Zdroj: TV Nova Robinsonův ostrov - Bára

Bizon
Šedesátiletý Pavel Kozák přezdívaný Bizon je nejstarším účastníkem druhé řady Robinsonova ostrova. Bizon bude však svému kmeni prospěšný hlavně dlouhodobými zkušenostmi z divočiny.

Robinsonův ostrov - Bizon
Zdroj: TV Nova Robinsonův ostrov - Bizon

Blanka
Dvaapadesátiletá Blanka se kvůli Robinsonovu ostrovu naučila plavat. Do soutěže však vstupuje s nemocí zvanou alopecie areata a chtěla by všem ženám ukázat, že i s takovou nemocí se dá bojovat a vyhrát.

Robinsonův ostrov - Blanka
Zdroj: TV Nova Robinsonův ostrov - Blanka

Dominik
Pětadvacetiletý Dominik se do Robinsonova ostrova přihlásil, aby si sáhl na úplné dno. Říká o sobě, že je nezlomný a srdečný. Ve hře prý bude vyžadovat fair play tak, jako v životě.

Robinsonův ostrov - Dominik
Zdroj: TV Nova Robinsonův ostrov - Dominik

Janina
Osmadvacetiletá Janina se živí jako vychovatelka ve škole a umí lidi kolem sebe rozesmát. Od Robinsonova ostrova si slibuje, že z ní udělá silnější ženu a dokonce je ochotna v extrémních situacích slevit ze zarytého vegetariánství.

Robinsonův ostrov - Janina
Zdroj: TV Nova Robinsonův ostrov - Janina

Jarda
Pětatřicetiletý Jarda očekává od Robinsonova ostrova dobrodružství, které mu žádná cestovka neposkytne. Dovede si říct svůj názor, a když je potřeba, probudí v sobě bojovníka.

Robinsonův ostrov - Jarda
Zdroj: TV Nova Robinsonův ostrov - Jarda

don

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.