Aktualizováno 25.5. 2017 19:54

Castingy jsou u konce. II. řada Robinsonova ostrova už má své soutěžící!

Robinsonův ostrov
Zdroj: TV Nova

Castingy skončily, druhá řáda napínavé televizní reality show Robinsonův ostrov už má své soutěžící. Dokážou přežít v odloučení od svých rodin izolovaní na pustém ostrově uprostřed oceánu? To se brzy dozvíte! A dostal se na ostrov někdo z minulé řady?

Přehrát poslední díl

Reklama

Reality show Robinsonův ostrov neustále hýbe Českou republikou! Diváci usedali dvakrát týdně k televizním obrazovkám, aby s napětím mohli pozorovat, jak se vše na tajemném ostrově ve Filipínách vyvine. A že se bylo na co dívat. Jedinečná Česká show navázala na úspěch amerického a švédského modelu Survivor a stala u diváků velmi populární. A nebylo se čemu divit. Neustále zvraty, napětí, řešení mezilidských vztahů a hlavně pohádková výhra 2 a půl milionu českých korun.

 

Pořad byl velmi úspěšný, a proto pokračování není překvapením. Fanoušci a televizní diváci se mohli hlásit na castingy, které již byly ukončeny, dlouhé týdny. Pokud se vám v posledních dnech neozval zástupce produkce pořadu, do výběru soutěžících již bohužel nebudete zařazeni.

 

Ti šťastnější prošli několika vyřazovacími koly, psychickými a fyzickými testy. Zažili opravdové peklo, ale ta pravá zkouška ohněm je teprve čeká. Přežít několik týdnů v pustině, s omezeným přísunem vody a potravy. S lidmi, které by za normálních okolností nikdy nepotkali. Rozhodně tam nepojedou na dovolenou.

 

Jedna věc zůstává jistá, a tou je moderátor Ondřej Novotný, který se vrací, aby pomohl provést soutěžící nástrahami džungle a divočiny. On sám potvrdil, že tato série bude mnohem těžší a náročnější. Pokud jste se do užšího výběru nedostali, nezoufejte. Kdo jsou ti šťastlivci, kteří společně odcestují objevovat své doposud skryté stránky v lůně tichomořské přírody? Kolik jich vůbec je? A dostal se na ostrov někdo, kdo se účastnil první série? Tak na to, si budete muset všichni ještě počkat!
 


NEPŘEHLÉDNĚTE:

EX-ROBINSON DAVID: Jak žije profesor s bičem a kloboukem? Na Ostrově vlastně odpočíval...

EX-ROBINSON ZDENĚK: Lítá v pěkném průšvihu! A ne proto, že ho zmlátili. Je to mnohem horší

Nova.cz
Reklama