Publikováno 14. 6. 2017

GALERIE: Noví Robinsoni už jsou na ostrově! Moderátor Ondřej Novotný informuje o průběhu natáčení

Robinsonův ostrov 2 - Ondřej Novotný
Zdroj: instagram / Ondřej Novotný

Natáčení druhé řady úspěšné reality show Robinsonův ostrov je v plném proudu. Soutěžící i štáb jsou na místě a boj o druhého českého Robinsona začíná. Moderátor Ondřej Novotný už teď přináší první střípky z Filipín.

Přehrát poslední díl

Z více než šesti tisíc přihlášených nadšenců byla vybrána skupinka těch, kteří dostali příležitost bojovat o titul druhého českého Robinsona a čelit nástrahám na izolovaném filipínském poloostrově Caramoan a mnoha přilehlých ostrovech. Musejí zvládat boj nejen s ostatními soutěžícími, ale také mnohdy nemilosrdnými podmínkám místní přírody. Kromě úžasných zážitků, ale také odřenin a mozolů, si vítěz odnese pohádkovou výhru ve výši 2 500 000 korun.

Souboj o imunitu
Zdroj: TV Nova

I druhou řadou reality show Robinsonův ostrov diváky bude provázet moderátor a komentátor Ondřej Novotný, který ostrovy považuje za svůj druhý domov. Na svých sociálních sítích nechává diváky nahlédnout pod pokličku Robinsonova kotlíku.

Podívejte se na první fotky:

16

GALERIE: Robinsonův ostrov 2

Zdroj: instagram / Ondřej Novotný

Robinsonův ostrov 2 - Ondřej Novotný - 6

Hodnocení:


Na to, jaké nové výzvy a úkoly na soutěžící čekají, si budou diváci a fanoušci muset ještě nějakou chvíli počkat. Jedna věc je ale jistá. Ondřej se zaručil, že v druhé řadě si účastníci sáhnou na dno svých fyzických i psychických sil.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

NAHÝ MODERÁTOR POČASÍ na castingu Robinsonova ostrova! Karel Kašák zažil pořádný trapas

ZADRŽENÍ NA SVATBĚ! Robinsonka Tereza zasahovala na svatbě páru z Výměny manželek. To bylo tóčo!

Nova.cz

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.