Aktualizováno 12.4. 2017 14:20

PODRÁŽDĚNÝ JAKUB komplikuje život ostatním. S kým vším se pohádá?

Zdroj: Nova.cz

Neutichající spory jsou zpátky na obou ostrovech. A jeden ze soutěžících bude muset opustit hru! Kdo to bude a co se všechno ještě stane?

Přehrát poslední díl

Robinsony během poslední dílu čekalo velké překvapení. Nejprve Marek vyhrál hru o imunitu a místo kmenové rady si nečekaně všichni užili společný večer na pláži s popcornem a vychlazenou limonádou. K tomu jim moderátor Ondřej Novotný promítal vzkazy z domova! Malé filipínské kino přímo na pláži. Byl to velmi emotivní moment, došlo i na slzy. Vzkazy od maminek, manželek a blízké rodiny poslaly všechny Robinsony do kolen. Teda až na jednoho. Jakuba čekalo nemilé překvapení pouze v podobě hlasového vzkazu od jeho manželky. Na rozdíl od ostatních zpráv byl ten jeho strohý a chladný. Následující dny pro něj proto opravdu budou těžké...

Jakub Čejpa
Zdroj: TV Nova

Zdrcený Jakub

 

Po krásném večeru přichází tvrdé vystřízlivění. Jakub je evidentně podrážděný a komplikuje tím život ostatním přeživším kmene Mayon, obzvláště plešaté krásce Nikole. A tak se každodenní záležitosti, jako je vaření, mění v peklo. Jeho chování se ovšem nelíbí dvěma nejsilnějším hráčům Markovi s Davidem, a kmenová rada se neúprosně blíží. Bude znamenat Jakubův konec a přesun na Ostrov vyloučení? Nebo dokáže na svoji stranu strhnout Petru a využít jejího sporu s Nikou, aby se sám zachránil a udržel se ve hře o pohádkovou výhru?


Stejná situace panuje i na Ostrově vyloučení. Radovan nedokáže snést hádky Lucie s Terezou. Naučí se spolu vycházet, nebo se jejich problémy ještě více prohloubí? A kdo se k nim připojí po kmenové radě?


Tento napínavý díl můžete sledovat již dnes večer od 21:15 na Nově!


NEPROPÁSNĚTE:
UNIKÁTNÍ REPORTÁŽ: Robinsoni se sešli se svými fanoušky. Řekli jim pravdu o pobytu na ostrově


NEVĚŘIL JSEM, ŽE TO USTOJÍM! Čeho si bude Zdeněk po vyřazení nejvíce vážit? Rodina to není!

Nova.cz

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.