Aktualizováno 26.4. 2017 18:03

PROKLETÝ KONEC SOUTĚŽE: Další zranění na ostrově! Martin vypadá kvůli záhadné infekci jako obluda. FOTO

Zdroj: TV Nova

Kačka, Petra, Marek, David – ti všichni v drsném prostředí Filipín potřebovali lékařskou pomoc. Nyní to vypadá, že se k nim přidá ještě Martin Vévoda. Co se mu to proboha stalo?

Přehrát poslední díl

Nehody a drobná zranění se nevyhnula prakticky žádnému účastníkovi Robinsonova ostrova. Diváci mají jistě ještě v živé paměti zranění Robinsona Davida (a nechutné video s rukou plnou hnisu se můžete podívat ZDE). Poslední obětí se stal kreativec Martin. Jeho rty momentálně vypadají jako po nepovedené botoxové injekci. Zranění je natolik bolestivé, že mu brání dokonce i při mluvení. Sám infikovaný se přirovnával k afroameričanům, kteří jsou známí svými obřími rty.

Jak vypadá Martinův ret?
Zdroj: Profimedia / instagram

Čemu se podobají Martinovy rty?

 
S tímto úkazem na svém obličeji se Martin probudil po psychiky náročné kmenové radě. Jeho rty připomínají rty slavné popové hvězdy Nicky Minaj nebo slavné transexuálky Amandy Lepore. Původ Martinovy nemoci není známý, pravděpodobně jej postihla infekce, která v kombinaci se stresem vytvořila toto nechutné dílo. Jeho současny spojenec Marek se Martinovým stavem evidentně bavil. Prohlásil, že vypadá jako zadek Kim Kardashian.

 

14

GALERIE: Co se Martinovi stalo se rty?

Zdroj: Nova.cz

Co se Martinovi stalo?

Hodnocení:

 
Jak to s Martinem dopadne? Sledujte Robinsonův ostrov dnes ve 21:30 na Nově!


NEPŘEHLÉDNĚTE:

Tragédie jednoho z Robinsonů, Zdeněk prožívá velké trauma. Proč mu to udělali???

JEN PRO SILNÉ ŽALUDKY: Detailní záběry improvizované operace Davidovy cizopasníky prolezlé ruky. VIDEO

Nova.cz

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.