Aktualizováno 11.5. 2018 14:41

NEBYLO V TV: Jedna z Robinsonek promluvila o svém vztahu s Jaromírem Jágrem! Kde se potkali?

Zdroj: TV Nova

Robinsonky se jednoho rána rozpovídaly o svých zážitcích. Jedna z nich se svěřila s tím, jak to měla s Jaromírem Jágrem. Potkali se na místě, kde jste Jardu možná viděli také...

Přehrát poslední díl

Soutěžící jsou na Robinsonově ostrově naprosto odříznutí od běžného života, což jim ale nebrání v tom o normálním světě alespoň snít. Některým hráčkám se dokonce zdají sny, které jsou naprosto neskutečné.

Robinsonův ostrov 28.díl
Zdroj: TV Nova

„Mně se zdálo, že jsem kámoška s Jardou Jágrem. Byla jsem s ním na nějaké fotbalové akci a ani jednoho z nás to nebavilo, tak jsme se sešli na nějakých sedačkách nebo gauči a začali jsme si hrozně povídat, byli jsme fakt kámoši. To bylo dobrý,“ řekla ostatním holkám Katka.

Robinsonův ostrov - Zina a Blanka
Zdroj: TV Nova Robinsonův ostrov - Zina a Blanka

Se svým nočním zážitkem se spoluhráčkám svěřila také Zina, které se zdálo o tom, kdo tuto reality show vyhraje. Kdo to byl? Na to se podívejte ve videu!

 

Premiérové díly reality show Robinsonův ostrov můžete sledovat každé pondělí a středu večer na TV Nova.


NEPŘEHLÉDNĚTE:

don

Diskuze

13.5. | 10:51 topka55
1
Náhlasit nevhodný komentář
Nezdá s vám , že trest pro tyy ,copoužívali mýdlo a zubní pastu je tak trochu mimo ?? Dalo by se říct , že je vlastně odměnili tím , že ny chvíli mohli být někde jinde , než v táboře ??? Vás nezajímalo ,kdo to vzal ?? A že měly baby srágoru ?? No , tak měly ! Na každého jiný metr ?