Publikováno 13. 5. 2017

Náročný vítězný večer: Co vše si Marek prožil, než vyšlo najevo, že vyhrál dva a půl milionu korun?

Zdroj: Nova.cz

Robinsonův ostrov už zná svého vítěze, stal se jím velký taktik Marek. Byli jsme u toho, když Marek své vítězství oslavil nejen s dalšími Robinsony, ale také s fanoušky a především rodinou. Jak probíhal celý finálový večer a okamžiky před ním?

Přehrát poslední díl

 

Opravdové šílenství se strhlo, když se lidé dozvěděli, že prvním českým Robinsonem se stal velký taktik Marek Orlík. Zatímco byl Marek po svém vítězství v obležení fanouškům, vyzpovídali jsme jeho sestru Martinu, která mu byla po celou dobu soutěže oporou. „Já jsem neskutečně pyšná. Vnitřně jsem to tušila a doufala jsem, a prostě jsem nadšená. Bylo to neskutečné, jak se pak na mě před koncem podíval, bylo mi to hned jasné,“ popsala Martina Orlíková své pocity z bratrova vítězství.

 

Robinsonův ostrov: Vítězný večer
Zdroj: TV Nova

Marka doprovázela na napínavý večer sestra Martina

 

Samotný Marek byl poté, co konečně prozradil lidem, že vyhrál, plný emocí: „No docela to snižuje to, že to vím skoro rok. Ne, dělám si legraci, je to absolutní nadšení, znova to prožívám. A to, že tady tihle lidi přišli kvůli mě, tak kdybych byl Martin, tak brečím.“ Řeč přišla i na to, jak náročné bylo utajit před svými blízkými, že vyhrál dva a půl milionu korun. „Já jsem teďka tři čtvrtě roku hrál schovávající hru, že nemám peníze. Takže moji kamarádi jako celou dobu před tím věděli, že já mám mobil na kredit. Takže já jsem si nemohl koupit paušál, tak jsem je pořád prozváněl a oni mi volali zpátky. Jednou jsem si dokonce musel půjčit peníze od svého kamaráda,“ popsal Marek, jak náročné bylo skrýt před ostatními své bohatství.

Robinsonův ostrov: Vítězný večer
Zdroj: TV Nova

Finalisté si večer užili společně, dokonce i s moderátorem Ondřejem

 

 

I když finále bylo plné radosti, našli se i tací, na které dolehl smutek z prohry. Jaké pocity měl během finálového večera Jakub, který skončil druhý, zjistíte ve videu.

 

 

Nepřehlédněte:

ROZTOMILOUŠ MAREK: Konečně ukázal video, kterým se hlásil do Robinsona. To je prostě masakr!


BRAVO! Kam dal milionář Marek peníze ze své výhry? Podívejte se, komu a kolik přispěl! VIDEO


KONEČNĚ PROMLUVILA! Slavná manželka Ondřeje Novotného prozradila, jak žila, když její choť vedl Robinsony


 

Nova.cz

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.