Aktualizováno 8.6. 2017 10:52

NAHÝ MODERÁTOR POČASÍ na castingu Robinsonova ostrova! Karel Kašák zažil pořádný trapas

Zdroj: TV Nova

Velký obdivovatel a fanoušek amerického Survivoru. To je nový moderátor televizní relace Počasí Karel Kašák. Jeho velký sen, účastnit se Robinsonova ostrova, nevyšel, ale i přesto se mu splnil sen jiný – stal se moderátorem. Jak vzpomíná na svoji účast ve výběrovém řízení, kde se ukázal v celé své kráse?

Přehrát poslední díl


Od pondělí mohou diváci Karla Kašáka pravidelně vídat na televizních obrazovkách ve Snídani s Novou, do jejíhož týmu se přidal. Uvádí také relaci Počasí vysílanou v rámciTelevizních novin. Karlovi je 29 let a svůj pozitivní přístup rád šíří mezi své okolí. Kromě moderování se věnuje sportu a cestování. Od útlého věku byl veden k divadlu, zpěvu, hraní na piáno a obecně k uměleckému stylu života.

Karel Kašák
Zdroj: TV Nova

Charismatický moderátor miluje veškerý adrenalin. Se svými přáteli procestoval svět. Byl v Thajsku nebo například na Islandu. „V Thajsku jsem chvíli žil s mnichy v klášteře a meditoval s nimi,“ začal vyprávět o trochu dobrodružnější části života, než je moderování v televizi. „V Bangkoku jsem jedl grilované žáby a syrové býčí žlázy!“ šokoval. Zdá se, že dobrodružství je jeho druhé jméno. Aby se mohl realizovat, zkusil velkou výzvu v podobě castingu Robinsonova ostrova, kde se dostal do užšího výběru!
 
Robinsonův ostrov – ukázka
Zdroj: TV Nova

Chtěl jsem poznat sám sebe a posunout se dál,“ začal vyprávět o době, kdy ještě nebyl známý z televizních obrazovek. „Žijeme v nadbytku. Máme dostatek vody i jídla. Moc jsem tam chtěl být,“ vyjádřil se o své neúčasti v napínavé reality show. Lituje, že se nemohl účastnit první řady a zároveň toho, že mu nová práce nedovoluje vyzkoušet řadu druhou. „Chtěl bych si dohodnout oboje! Jak moderování Počasí, tak účast na Robinsonově ostrově,“ rozesmál se. Následně však prozradil, že je moc rád za to, jak to nakonec dopadlo.
Karel Kašák
Zdroj: Nova.cz

A jak vzpomíná na casting? „Byl jsem nadšený, ale je to šílený,“ začal přibližovat, jak probíhá výběrové řízení. „Jsou tam šílené testy. Nemáte šanci se připravit. Někteří účastníci tam dokonce zvraceli!“ Zvládal vůbec sympatický Karel náročnost všech soutěží? „Byl jsem zničený! Nedokázal jsem tomu dát maximum,“ postesknul si nad zahozenou šancí. Nemusí však zoufat, díky neúčasti v reality show se může věnovat moderování.
Karel Kašák
Zdroj: TV Nova

Dokonce se na castingu objevil nahý, protože mu uplavaly plavky! Byla to snad součást taktiky? Karel tvrdí, že nebyla. Dle jeho slov se mu podobné estrády stávají často. Co se mu rozhodně nestává často je fakt, že by se někdy vzdal. „Radši aby mě vyloučili na první kmenové radě!“ prohlásil sebejistým tónem. „Život je prostě skvělý a musíš vyzkoušet všechno. Takže pokud máte možnost, neseďte doma a objevujte všechny krásy světa!“ zakončil rozhovor.
Karel Kašák - 3
Zdroj: facebook

Pokud vám uniklo jeho castingové video nezoufejte, naleznete ho ZDE!

 

Kdo byl jeho favorit z ostrova? Jak si myslí, že by zvládnul odloučení od své milované sestry? To vše zjistíte ve videu! A nezapomeňte ho sledovat ve Snídani s Novou nebo v Televizních novinách, v obou pořadech moderuje Počasí.

NEPŘEHLÉDNĚTE:
Policistka Tereza se toho nebojí a znovu bojovala o život! Kvůli přežití i zabíjela

FOTO: Objemná Robinsonka Iveta? To už je minulost. Dnes je z ní opravdová kost!

TV Nova

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.