Publikováno 6. 5. 2017

MIMO KAMERY: Neuvěříte, co David dělal na ostrově, když se nikdo nekoukal. To vás vyděsí!

Zdroj: TV Nova

To byla škoda! Velký favorit a vítěz divácké ankety o nejoblíbenějšího Robinsona David Chaloupský soutěž opustil den před velkým finále. Na ostrově si našel úchylku, kterou pravidelně provozoval. Jakou? Z toho vám ztuhne krev v žilách!

Přehrát poslední díl

Vysokoškolský pedagog z Hradce Králové byl horkým favoritem celé soutěže a palce mu drželo spousta diváků u televizních obrazovek. To zejména díky jeho chování. David se řídil mottem, že lež je forma násilí. Během celého Robinsonova ostrova se snažil hrát čistě, i když ve hře byla pohádková odměna. Možná proto měl po celou dobu na zádech terč a přesto se dokázal rvát jako lev. Porážel své mladší soukmenovce a musel se vypořádal se svým tělem, které ho neustále zrazovalo. Nakonec to byla kombinace zdraví a únavy, která ho vyřadila jeden jediný den před finále.


David Chaloupský
Zdroj: TV NovaA jaký byl jeho návrat do reálného života? Co jeho manželství? Vždyť spoustě Robinsonů se vztahy rozpadly po jejich návratu. „Já myslím, že žiji stále stejný život jako předtím. Rodinný život v pohodě a nějaké změny určitě nepociťuji,“ prohlásil rozený kliďas. Dále navíc prozradil další důvody proč hrál poctivě. Je jasné, že jako vysokoškolský profesor musí mít zakódované morální pudy, ale to přece nemůže být všechno, nebo ano? „Je to proti mému přesvědčení,“ řekl o své nátuře. „Už i doma se mi smáli, co tam budu dělat se svojí povahou,“ zakončil přemítání o posměšcích své rodiny. David se vůbec nemusí stydět za předvedenou hru, velkého vítězství dosáhl alespoň v anketě o nejoblíbenějšího Robinsona. Celkové výsledky naleznete ZDE!


David Chaloupský
Zdroj: Nova.cz

Miluje cestování a přírodu. Celý život je totiž velmi aktivní a věnuje se sportu. A to především tomu adrenalinovému - leze po skalách, sjíždí vodu a v zimě rád šplhá po horách. Na Filipínách měl spousta prostoru k prozkoumávání nehostinné džungle a krásného oceánu. Na tom ale není nic moc adrenalinového, tak si to okořenil vyhledáváním hadů! A těch potkal mraky. Od malých neškodných až po velké jedovaté!


Přiznal, že během toulek šel lidský pud stranou a převážila touha sledovat. Popsal to jako čistý kontakt s přírodou. Kde by většina lidí utekla se strachem pryč, on následoval velké nebezpečí.


Ve videu se rozpovídal o historce, kde v moři potkal hada walo-walo. Z jeho nebojácnosti se vám zastaví dech!


NEPŘEHLÉDNĚTE
:

PRVNÍ ČESKÝ ROBINSON: Co má v plánu s výhrou? Tomu neuvěříte!

Moderátor Robinsonova ostrova překvapil: JSEM RÁD, ŽE NEVYHRÁL DAVID

 

 

Nova.cz

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.