Aktualizováno 11.5. 2017 17:17

BRAVO! Kam dal milionář Marek peníze ze své výhry? Podívejte se, komu a kolik přispěl! VIDEO

Marek Orlík
Zdroj: YouTube.com

Po skončení Robinsonova ostrova se na vítěze, Marka Orlíka, kromě vlny gratulací snesla i vlna nenávistných komentářů. Někteří mu výhru nepřáli, jiní nevěřili, že s tak velkou částkou naloží rozumně a přispěje i na charitu. Marek nyní vše uvedl na pravou míru!

Přehrát poslední díl

Třiadvacetiletý student Marek Orlík z Opavy se stal po vítězství v soutěži držitelem titulu První český Robinson. Zároveň jej čekala pohádková výhra– finanční odměna ve výši 2 a půl milionu korun. Král taktiky ale prohlásil, že mu nešlo o peníze. Pro něj jako velkého milovníka amerického modelu soutěže, bylo přednější vyhrát titul. A to se mu také povedlo! Díky svým znalostem dokázal jednoduše všechny zmanipulovat, a dostal se tak lehce do finále, kde porazil Jakuba i Martina. Věděl, jak má hrát hru, jenomže to nepochopila spousta fanoušků napínavé reality show. Potýká se proto nyní s nepřejícnými zprávami a nadávkami.

Zdrcený Marek
Zdroj: Nova.cz

Neustále je mu vyčítáno, že slíbil finanční pomoc charitě. Je několik dnů po skončení soutěže a stále se nic neděje. Marek byl velmi zaneprázdněný a neměl sebemenší pomyšlení na hospodaření s výhrou. Nyní je ale jasno! Na Markově facebookovém profilu je k nalezení status, který odkazuje na JOY RUN! Tato akce obnáší sérii asistovaných běžeckých závodů s handicapovanými dětmi a mladými lidmi. Hlavním cílem akce je jejich integrace mezi jejich zdravé vrstevníky. A to moderní formou!
Facebook Marek Orlík
Zdroj: facebook

Marek prozradil, že se stal oficiálním partnerem a sponzorem tohoto projektu. Výtěžek z celé akce poputuje na nákup speciálního sportovního vozíčku pro jednu neziskovou organizaci. I s Markovým přispěním se projekt blíží zdárné metě 120 tisíc korun.  A kolik nakonec přispěl Marek? 44 tisíc! Tisíc korun za každý den, který strávil na ostrově.

PODÍVEJTE SE NA VIDEO PŘEDSTAVUJÍCÍ PROJEKT

Více o projektu JOY RUN! naleznete na jejich oficiálních stránkách. Můžete také, jak nabádá i vítěz Robinsonova ostrova Marek Orlík, přispět některou z částek – ZDE. Přijďte si zaběhat s Markem a se spoustou dalších lidí. Pomozte prožít těmto lidem alespoň jeden den, kdy mohu zapomenout na svůj handicap.
 

NEPŘEHLÉDNĚTE:
JE TO OSTUDA! Marek obhajuje nenáviděnou Niku. Tohle si žádná holka nezaslouží!

PETRA HLEDÁ: Je mě za co chytit! Prozradila, co se podle ní chlapům líbí. Máte zájem?

Nova.cz

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.