Publikováno 19. 7. 2017

ROBINSON MAREK 5: Marek se dostal do centra dění Robinsonova ostrova. Podívejte se, na co narazil!

Zdroj: TV Nova

Další díl zábavné show prvního české Robinsona, Marka Orlíka, s názvem Robinson Marek, je už skoro tady! Tentokrát se vydá přímo do centra dění Robinsonova ostrova, a to do vesnice Caramoan! Na co se můžete těšit?

Marek Orlík už toho stihl na Filipínách opravdu hodně. Nejdříve vyzkoušel nejrůznější druhy dopravy, které na Filipínách existují. Navštívil i typickou domorodou rodinu. Ta ho pozvala na večeři a skleničku lahodného moku, po které se Markovi rozvázal jazyk a hezky si s místními muži zazpíval karaoke. Minule se Marek rozhodl zjistit, co vše obnáší práce moderátora dobrodružné show. Moc toho ale nezjistil, jeho přítomnost nebyla moderátorovi Ondřeji Novotnému moc příjemná.

 

Robinsonův ostrov: Robinson Marek - 5. díl - 6
Zdroj: TV Nova

Proč Marek nosí pytlíky s vodou?

Tentokrát se Marek vydá do vesničky Caramoan. Ta je doslova centrem drsné reality show. Nejen, že se přímo tady natáčí už druhá řada českého Robinsonova ostrova, ale natáčely se zde i dvě řady americké verze této napínavé show. Co všechno se na Caramoanu nachází a na jaké podivnosti Marek během svého putování narazil, zjistíte už zítra v nejnovějším díle pořadu Robinson Marek!

Předchozí díly pořadu Robinson Marek, které pro vás natáčí sám vítěz první řady Robinsonova ostrova, Marek Orlík, najdete ZDE!
 
NEPŘEHLÉDNĚTE: 

Nova.cz

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.