Publikováno 18. 7. 2017

ZVLÁDLI JSTE TO? Marek Orlík prozradil, jak náročný je casting na Robinsonův ostrov! Čím vším musejí účastníci projít?

Zdroj: TV Nova

Vítěz první série Robinsonova ostrova Marek Orlík nedávno v živém streamu odpovídal na zvídavé otázky všech fanoušků. Marek zavzpomínal i na to, jak těžké bylo projít všemi koly castingu. Dokonce prozradil i to, jak je možné, že se do soutěže dostala Petra!

Velký taktik Marek se nedávno vrátil z natáčení druhé řady Robinsonova ostrova. Tentokrát tam ale nesoutěžil, i když je jasné, že by se i do druhé řady napínavé reality show rád zapojil. Během příprav druhé řady show se Marek pustil do natáčení vlastního pořadu s názvem Robinson Marek. V něm se rozhodl poznávat krásy Filipín a také odhalovat něco málo z natáčení druhé řady.

Robinsonův ostrov: Casting - 2
Zdroj: TV Nova

Samozřejmostí během castingu byl test z plavání

 

A odhalit něco z příprav druhé řady si usmyslel i během svého živého streamu, kde odpovídal na otázky fanoušků. Řadu z nich zajímala především otázka, jak složité je dostat se do Robinsonova ostrova! Marek tak rád zavzpomínal na náročný casting, i když pro něj očividně casting moc těžký nebyl, stejně jako celá soutěž. „Ono se to zdá, že je toho moc. Ale ty kola těch castingů to postupně sekají a lidí je méně. A čím dál člověk postupuje, tím víc si věří, že se na ostrov dostane,“ poukázal vítěz první řady na to, že casting na Robinsonův ostrov má několik náročných kol.

Robinsonův ostrov: Casting - 4
Zdroj: TV Nova

Soutěžící se nevyhnuli asni fyzickým testům

 

Zátěžové testy, kterými musí každý zájemce o účast v Robinsonově ostrově, obsahují hodně věcí. Soutěžící, kteří se na ostrov dostali, museli předvést jak dobře umí plavat, aby nehrozilo, že se na Filipínách utopí. V tělocvičně museli zkušeným trenérům ukázat, jakou mají fyzičku. Po fyzických testech následovaly ty psychické. Samozřejmostí byly i rozhovory před kamerou, aby se ukázalo, jak reagují na kameru, jestli ze sebe vůbec před kamerou dostanou kloudné slovo.

Robinsonův ostrov: Casting - 3
Zdroj: TV Nova

I práce v týmu se musela ověřit

 

Casting na Robinsonův ostrov opravdu není procházka růžovou zahradou. Proto některé fanoušky zajímalo, jak je možné že se na Filipíny dostala právě Petra. Každý, kdo show sledoval, moc dobře ví, že Petra dobrou fyzičku neměla. Jak se jí tedy podařilo probojovat až na Filipíny? To vám Marek prozradí ve videu!
 


 

Nova.cz

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.