Aktualizováno 7.7. 2017 18:05

Martin, David, Petra a další soutěžící Robinsonova ostrova jsou zpět! Kde je můžete vídat?

Robinsonův ostrov I.
Zdroj: TV Nova

Také se vám stýská po blonďaté Petře, přemýšlivém Davidovi a hláškujícím Martinovi? Nyní máte možnost se na ně opět podívat!

Přehrát poslední díl

Reklama

První řada Robinsonova ostrova slavila úspěch, a tak není divu, že se jede dál! Z více než šesti tisíc přihlášených zájemců odletěla skupina těch nejlepších bojovat na filipínský ostrov o finanční výhru ve výši 2 500 000 Kč. Kromě soutěžících a sympatického moderátora Ondřeje Novotného, který diváky provázel již první řadou, je na ostrově i vítěz první série – Marek Orlík!


Třiadvacetiletý student Marek Orlík z Opavy se ve svém životě řídí mottem „Prohrát bitvu, ale vyhrát válku”. Možná právě toto motto pomohlo pohlednému Markovi vyhrát a splnil si tak svůj velký sen! Marek sledoval americkou verzi a měl dokonale nastudované všechny série. Byl tedy skvěle připraven jak po fyzické, tak i po psychické stránce. A přežil úspěšně všech 44 dní a nocí!

111

GALERIE: Soutěžící Robinsonova ostrova se vrací zpět na obrazovky!

Soutěžící Robinsonova ostrova se vrací zpět na obrazovky! - 12

Hodnocení:Markovi se očividně po žití na ostrově stýskalo a před nedávnem odjel znovu na Filipíny na natáčení druhé řady Robinsonova ostrova. Na ostrov Marek nepřiletěl soutěžit, ale natáíčí zde  vlastní pořad ze zákulisí Robinsonova ostrova!A pro ty, kteří nestihli první sérii v televizi, nebo si ji jen chtějí připomenout, máme skvělou zprávu! Každý všední den od 7. července od 12:00 hodin na NovaPlus ZDE mohou diváci sledovat jeden díl z první úspěšné řady show Robinsonův ostrov. Můžete se tak těšit na drsné hádky, tajemství, emoce a těžké souboje! To si nesmíte nechat ujít!


Tak nezapomeňte! První série show Robinsonův ostrov můžete od 7. července každý všední den na NovaPlus! Připomeňte si své nejoblíbenější momenty!


 

TV Nova

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.
Reklama