Aktualizováno 12.5. 2017 20:58

KONEČNĚ PROMLUVILA! Slavná manželka Ondřeje Novotného prozradila, jak žila, když její choť vedl Robinsony

Zdroj: TV Nova

Jaké to pro Renatu Langmannovou bylo, když byl její manžel na Robinsonově ostrově? A co se dělo po jeho návratu? To je skutečně neuvěřitelné!

Přehrát poslední díl

Reklama

Renata Langmannová je česká modelka působící převážně v zahraničí. Vídat ji můžete zejména ve Francii a Itálii, kde se stala tváří světových značek, jako je Guess, Triump a Lormar. Již několik let je múzou úspěšného českého návrháře Lukáše Lindnera a pravidelně se objevuje v jeho kampaních. Její kariéru odstartovalo vítězství v České miss v roce 2006. Společně s Ondřejem se znají přes devět let a jsou již dva roky ve spokojeném manželském vztahu.


Renata Langmannová
Zdroj: facebook.com

Ale doopravdy přes sebou nemají tajnosti? Věděla například, kdo vyhrál reality show Robinsonův ostrov? „Snažila jsem se to z něho páčit,“ začala vyprávět, „A vzhledem k tomu, že mám policejní akademii, tak to docela umím. Ale nepodlehl!“ prozradila sympatická modelka. Následně uznala, že její muž to s ní myslel dobře a nechtěl jí zkazit zážitek z reality show. Sama byla ráda a na velké finále se těšila.


Renata Langmannová
Zdroj: Nova.cz

Sám Ondřej v jednom rozhovoru prozradil, že fandil od samého začátku Markovi, jeho názor s ním nesdílela spousta fanoušků a odsuzovali jeho zaujatost. Jak na tom bylo jeho žena, měla svého horkého favorita? „To je hrozně těžký říct, já jsem ve finále žádného oblíbence neměla,“ překvapila svojí nezaujatostí. „Já měla ráda všechny, kteří dělali tu správnou show!


Ondřej Novotný a Renata Langmannová
Zdroj: Nova.cz

 
Jak se jí žilo v odloučení od jejího chotě a jak bez něj zvládne další léto? Podívejte se na video!


NEPŘEHLÉDNĚTE:

ROZTOMILOUŠ MAREK: Konečně ukázal video, kterým se hlásil do Robinsona. To je prostě masakr!

BRAVO! Kam dal milionář Marek peníze ze své výhry? Podívejte se, komu a kolik přispěl! VIDEO

Nova.cz

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.
Reklama