Aktualizováno 5.1. 2018 15:12

Půl roku po rozvodu: Ex-Robinson Jakub Čejpa oznámil šťastnou novinu! Podívejte se pozorně na fotografii s jeho přítelkyní

Jakub Čejpa
Zdroj: Nova.cz

Jakub Čejpa, kterého diváci znají z reality show Robinsonův ostrov, po rozvodu dlouho nesmutnil. Která žena je nyní po jeho boku? A jakou novinkou se nedávno pochlubil?

Přehrát poslední díl

Jakub Čejpa skončil v soutěži Robinsonův ostrov na druhém místě, od vítězství dělil opravdu malý kousek! Nyní má však daleko větší důvod k radosti. Jeho nová přítelkyně Johanka mu totiž již v březnu porodí miminko, které bude podle Jakubových slov chlapeček a bude se jmenovat po tatínkovi. Jak to tedy vypadá, začíná se blýskat na lepší časy...

Jakub Čejpa s přítelkyní.
Zdroj: facebook Jakub Čejpa

Diváci Robinsona si totiž jistě vzpomenou na vzkaz jeho exmanželky Máji, který mu na ostrov poslala. Jakubovi spoluhráči dostali krásné video-vzkazy, které jim dodaly sílu do další hry. Jakub ale tohle štěstí neměl. Jeho vztah s tehdejší manželkou už v té době nebyl zrovna růžový, a proto mu nejspíš poslala jen opravdu strohý vzkaz, a dokonce i bez videa.

18

GALERIE: Jakub Čejpa

Zdroj: facebook

Jakub Čejpa s přítelkyní.

Hodnocení:

Několik měsíců po návratu se jejich manželství definitivně rozpadlo a v létě minulého roku došlo k rozvodu. Jakub však dlouho sám nezůstal. Se svou novou přítelkyní zatím svatbu neplánují, o to víc jim ale přejeme, aby jim jejich vztah vydržel a všichni tři byli šťastní a spokojení!

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

don

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.