Publikováno 12. 7. 2017

II. řada reality show Robinsonův ostrov: Jak bude vypadat a co se tam bude dít?

Televize Nova natáčí druhou řadu reality show Robinsonův ostrov!
Zdroj: TV Nova

Boj zhýčkaných obyvatel vyspělé země 21. století o přežití v extrémních podmínkách, což je základní premisa reality show Robinsonův ostrov, se chytil i v Česku. A tak není překvapením, že vzniká druhá řada. Jak bude vypadat?

Do druhé řady Robinsonova ostrova se přihlásilo přes 6 tisíc zájemců. Podle moderátora Ondřeje Novotného se ale podařilo vybrat unikátní charaktery, kteří budou úspěšně bojovat s úmorným vedrem, stejně tak nepříjemnými dešti, ale především o druhý titul českého Robinsona!
 

Z toho, co se zatím dostalo ven, je jasné, že druhá řada bude lepší než ta první. Soutěžící byli na hru detailně připraveni, byli poučení ze sledování první řady a věděli, jak hru hrát a jakou zvolit nejlepší strategii. Zvraty ve hře proto byly na každodenním pořádku. Ale i tak si všichni extrémně náročné natáčení užívali.

111

GALERIE: Soutěžící Robinsonova ostrova se vrací zpět na obrazovky!

Soutěžící Robinsonova ostrova se vrací zpět na obrazovky! - 12

Hodnocení:

A u toho všeho nechyběl na tropických ostrovech ani vítěz první řady, Marek Orlík. Kromě toho, že na Filipínách natáčí poutavá videa, měl i jinou roli. Jaká to byla? A jak teda vlastně druhá řada Robinsonova ostrova bude vypadat?

Na to se ptejte ve čtvrtek 13. 7. od 14.00 přímo Marka Orlíka. Bude odpovídat živě na vaše dotazy na facebookových stránkách Robinsonova ostrova.
 

Po filipínských ostrovech, kde se reality show Robinsonův ostrov natáčí, vás Marek Orlík provází ve svém jedinéčném video-seriálu.


NEPŘEHLÉDNĚTE:

Martin, David, Petra a další soutěžící Robinsonova ostrova jsou zpět! Kde je můžete vídat?

UMÍ TOHO VÍC! Nový moderátor počasí se zúčastnil castingu Robinsonova ostrova a šokoval. Jak uspěl?

TV Nova

Diskuze

13.7. | 13:43 Ilona Votýpková
-3
Náhlasit nevhodný komentář
Diky moderarorovi ktery se k tomu nehodi nekoukame jinak proti nemu nic nemame ale tady se nam proste nelibi