Publikováno 7. 5. 2017

HŘÍŠNÁ NIKOLA: Vrcholný alibismus, nebo pokorná pravda? Nika tvrdí něco neuvěřitelného

Zdroj: Nova.cz

Nejproblematičtější účastnice Robinsonova ostrova se pěkně vybarvuje. Na ostrov jela, aby se vnitřně změnila a navrátila se k podstatě přírody. To platilo možná do doby, než potkala playmate Petru. Zbytek příběhu znáte. Jak se vyjádřila k finálové kmené radě?

Přehrát poslední díl


Mladá Nikola, která se živí jako make-up artistka, líčí dokonce i pornoherečky, jela na ostrov z netradičního důvodu. Chtěla více poznat sama sebe a podstatu života. Pokud se to Nikole splnilo a opravdu poznala sama sebe, musí se dneska při pohledu do zrcadla zděsit. Sedmadvacetiletá maskérka se na ostrově prezentovala jako výbušná žena, která nechodí pro ránu daleko. Na tom by nebylo nic špatného, pokud to však nezacházelo za hranice únosné meze.


O jejích rozepřích se toho napsalo mraky. Nika nedokázala unést dětskou povahu a naivitu mladé krásky Petry. Neustále jí konfrontovala a urážela. Chudák Petra jen těžce odrážela rány. Za celou dobu se jí nikdo nezastal. Vše vedlo k vyloučení moderátorky Udělej si sám s Petrou, ale nemuselo jí to mrzet. Nikola se ze hry pakovala dva dny po svém obětním beránkovi. Jejich vztah byl jedním z nejvíce kontroverzních momentů celého Robinsonova ostrova.


Nyní se plešatá vizážistka snaží vyjádřit ke své neúčasti ve finále. Je to jen další velká přetvářka? „Nemrzelo mě, že nejsem ve finále z jednoho prostého důvodu,“ začala opatrně odpovídat. „Na ty lidi, kteří jsou ve finále, je potom neuvěřitelný nátlak. To obhajování před porotou je hrozný,“ řekla, co si myslí o finálové kmenové radě. Kde se musí oba dva finalisti umět obhájit. Nikola si sáhla i do svědomí a prozradila, že ona by neměla před porotou žádnou šanci. A to kvůli svému nevybíravému chování. Polepšila se? O tom se můžete přesvědčit ve videu.


NEPŘEHLÉDNĚTE
:
HOŘKÁ SLOVA PORAŽENÉHO JAKUBA: Po skončení soutěže se obul do Davida! Z čeho ho obvinil?

Moderátor Robinsonova ostrova překvapil: JSEM RÁD, ŽE NEVYHRÁL DAVID

Nova.cz

Diskuze

9.5. | 09:50 brta
2
Náhlasit nevhodný komentář
to určitě ja ji dam že nechtela do finale,stejny keci jako na ostrove.....ubožačka ještě že se takoví člověk nepohybuje kolem mě
7.5. | 15:16 Ludvika Mičolová
7
Náhlasit nevhodný komentář
Byla neskutečně hnusna