Aktualizováno 16.7. 2017 12:50

KVÍZ PRO SKUTEČNÉ ZNALCE: Najdete na snímku z natáčení Robinsona moderátora Ondřeje Novotného?

Najdi moderátora Robinsonova ostrova
Zdroj: TV Nova

Příprava druhé řady napínavé reality show o přežití na ostrově uprostřed filipínského pekla je v plném proudu. Úmorné vedro a velký stres, to jsou věci, se kterými se musí všichni na Robinsonově ostrově vypořádat po svém. Proto není divu, že Ondra už to nevydržel a skryl se před všemi ostatními!

Nádherná příroda, ideální slunečné počasí a pocitově přes 40 stupňů celsia. Přesně takhle vypadá léto na Filipínách. Ovšem nikdo z účastníků druhé řady napínavé reality show Robinsonův ostrov tam nejel na dovolenou. Naopak, ve hře je opět pohádková výhra v řádu milionů. Diváky bude opět provázet moderátor a komentátor Ondřej Novotný, který ostrovy považuje za svůj druhý domov. Na svých sociálních sítích nechává diváky dennodenně nahlédnout pod pokličku Robinsonova kotlíku.

Robinsonův ostrov 2 - Ondřej Novotný - 5
Zdroj: instagram / Ondřej Novotný

Společně mu na ostrově pomáhá první český Robinson Marek Orlík, který má v plánu ukázat fanouškům něco málo z natáčení ve svém pořadu Robinson Marek. Ale především díky němu všichni pořádně prozkoumají Filipíny. Jelikož ho v projektu podporuje moderátor celé show, je možné, že i on se v tomto unikátním pořadu objeví. Nebo snad ne?
Ondřej Novotný
Zdroj: Instagram

Tlak totiž dolehl i na Ondru, proto se rozhodl, že uteče a schová v divočině. A všichni se mohli stavět na hlavu, neukázal se. Do hledání se zapojili i fanoušci na sociálních sítích! Objevíte ho vy?
Ondřej Novotný
Zdroj: Instagram

Pokud se nemůžete dočkat nové série reality show, ve které je hlavním cílem přežití v extrémních podmínkách, zkuste si Ondrův kvíz. Stejně jako soutěžící na ostrově si budete muset sáhnout na dno svých sil. Zatím si můžete připomenout první řadu a zkrátit si čekání. A to vše na kanálu NOVA PLUS.

Najdi moderátora Robinsonova ostrova
Zdroj: InstagramNEPŘEHLÉDNĚTE:


TV Nova

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.