Publikováno 14. 5. 2017

HOROROVÉ NOCI Marka na ostrově: ´Vetřelec´ na obličeji! Tohle VIDEO vás vyděsí!

Zdroj: Nova.cz

Pobyt ve filipínském "pekle" není nic pro slabé povahy. Své o tom ví i Marek, vítěz Robinsonova ostrova. Na ostrově strávil téměř dva měsíce a musel se vypořádat s cizokrajným hmyzem. Zní to banálně, ale co když je větší než vaše ruka a nejde zabít? Tohle video vás vyděsí!

Přehrát poslední díl

 

Blonďatý Marek byl od počátku soutěže Robinsonův ostrov velký favorit. Přijel z Opavy s promakanou taktikou, kterou nastudoval ze sledování všech sérií amerického modelu Survivor. V jeho castingovém videu prozradil, že je velmi dobře připravený jak po fyzické, tak po psychické stránce. Což se potvrdilo během prvních dnů na ostrově. Však ne na vše se dá připravit!

Marek Orlík
Zdroj: Nova.cz


Nesnesitelné slunce, všude jen písek a hlavně tropická fauna! Cvrčci, kteří svůj orchestr hráli bez přestání. Nebezpeční hadi, které obdivoval David Chaloupský, o tom jsme psali ZDEObrovští krabi, komáři a různý hmyz, na který nebyl nikdo zvyklý. Student marketingu Marek měl největší problém s kousanci od Scolopendry, což je velká nebezpečná stonožka. Její kousanec je paralyzující. Z jeho vzpomínek na třicet centimetrů dlouhou stonožku přímo mrazí.

 

Marek Orlík
Zdroj: Nova.cz


Zvláště opatrní museli být všichni především v noci, kdy nebylo vidět ani na krok. Během měsíčního svitu je hmyz obzvlášť aktivní. Takže kdykoliv po Markovi v noci něco lezlo, bylo nutné, aby se naučil nezamačkávat to. „Zaplácl jsem to, ale nereagovalo to. Prostě to pokračovalo dál. V ten moment jsem si uvědomil, že to je větší, než moje dlaň,“ popisuje hororový zážitek, kdy vám po těle běhá, kdo ví co a po zádech pořádná husina. Marek si však šel za svým velkým snem, a tak u něj převažoval strach zcela jiný: „Bál jsem se jediného, že vypadnu,“ zakončil svoje vzpomínání.

 


Poslechněte si celou jeho historku, ze které tuhne krev v žilách. Na co dále vzpomínal? Například na tři top momenty, které se mu vryly do paměti.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Náročný vítězný večer: Co vše si Marek prožil, než vyšlo najevo, že vyhrál dva a půl milionu korun?

BRAVO! Kam dal milionář Marek peníze ze své výhry? Podívejte se, komu a kolik přispěl! VIDEO

GALERIE: Pařba do brzkých ranních hodin, Robinsoni se se svými fanoušky pořádně odvázali!

JE TO OSTUDA! Marek obhajuje nenáviděnou Niku. Tohle si žádná holka nezaslouží!

 

Nova.cz

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.