Publikováno 28. 6. 2017

ROBINSON MAREK 2. DÍL: Hazard, karaoke i tradiční večeře na Filipínách! Do čeho se Robinson Marek pustil v druhém díle své show?

Zdroj: TV Nova

První díl pořadu Robinson Marek z filipínského prostředí se Markovi povedl. Vítěz první řady reality show Robinsonův ostrov nelenil a hned natočil druhý díl! Neuvěříte, do jaké tradiční místní aktivity se pustil tentokrát!

V prvním díle se Marek rozhodl na vlastní kůži vyzkoušet všechny možnosti filipínské dopravy. Bohužel ne vždy se mu dařilo. Na krávě daleko nedojel a na motorce s připojeným tuk-tukem se hned po pár metrech vyboural. A tak se raději nechal už jen vozit od rodilého Filipínce. V druhém díle proto má Marek v plánu vyzkoušet úplně něco jiného! Nechal se totiž pozval na večeři ke skromné filipínské rodině.

 

 

Robinson Marek: 2. díl
Zdroj: TV Nova

Sázení Markovi šlo překvapivě dobře

 

Než na exotickou večeři došel, přihodilo se mu něco neobvyklého. Zabloudil totiž k místním chlapíkům, kteří na ulici hráli hazardní hry. Markovi to samozřejmě nedalo a musel se hned přidat a vsadit vlastní peníze! Kolik prohrál nebo vyhrál nevíme, ale už teď je jasné, že to nedopadlo moc dobře a Marek musel dluhy splatit zpěvem. Jak dobře první český Robinson zpívá, necháme na posouzení na vás.

 

Jak vypadá pravá filipínská večeře zjistíte ve druhém díle pořadu Robinson Marek!

 

 


 

 

 

Nova.cz

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.