Aktualizováno 4.6. 2017 14:08

Policistka Tereza se toho nebojí a znovu bojovala o život! Kvůli přežití i zabíjela

Robinsonův ostrov: Tereza zabíjela - 1
Zdroj: TV Nova

Vypadá to, že všestranná Tereza Mašková se nezalekne ničeho. Zbraně a obušek používá běžně při své práci. Opět se však na chvíli ocitla v džungli s nožem v ruce a musela bodnout! Kde byla a co se dělo?

Odvážná policistka se nebojí ničeho a ráda přijímá stále nové výzvy. A to byl i důvod, proč se před rokem přihlásila do nejdrsnější reality show Robinsonův ostrov, ve které šlo chvílemi o život. Z Filipín už je doma nějakou dobu a vypadá to, že se už trochu nudí. Proto se devětadvacetiletá policistka spolu s dalšími jedenácti účastníky zúčastnila Survivalu – kurzu přežití v přírodě HARD TASK. A tady na ní čekal nelehký úkol, se kterým se ani v Robinsonově ostrově nesetkala. Musela vzít do ruky nůž a zabíjet!

Robinsonův ostrov: Tereza zabíjela - 3
Zdroj: TV Nova

Tereza si na kurzu zkusila opravdu netradiční věci
 

 

Pod odborným vedením instruktorů, kteří mají zkušenosti ze služby ve speciálních jednotkách a z bojů na Blízkém východě, byla nucena zabít králíka, kterého spolu s ostatními chytila do pasti. Past si samozřejmě se svými kolegy den předem vyrobila. Po třech dnech hladovění se tak konečně všichni najedli. Kurz byl zaměřen především na výuku základních dovedností potřebných k přežití v přírodě při nenadálých událostech, jako je ztroskotání v pustině s minimálními prostředky. Účastníci si tak vyzkoušeli téměř dva dny bez vody, alternativní způsoby rozdělávání ohně, získávání potravy a vody včetně přírodní filtrace a v neposlední řadě práci s KPZ (krabičkou poslední záchrany). Všemu předcházelo rozdělení účastníků do čtyřčlenných skupin a stavění přístřešků.

 

Robinsonův ostrov: 16. díl - 3
Zdroj: TV Nova

Tereza už na ostrově ukázala, že když chce, umí pořádně zabrat


A aby si Tereza zavzpomínala na Robinsonův ostrov opravdu se vším všudy, vyfasovala do týmu tentokrát rovnou dva Marky, jeden z nich ji dokonce nosil na zádech. Terka svého rozhodnutí znovu bojovat o život rozhodně nelituje: „Tento kurz je pro mě po Robinsonově ostrově další neskutečnou zkušeností a obrovským zážitkem. Doporučila bych ho každému, kdo chce otestovat sám sebe v krizových situacích bez jídla v našich podmínkách.“

Terezu v akci i se svojí obětí si prohlédněte v galerii:

19

FOTO: Policistka Tereza se toho nebojí a znovu bojovala o život! Kvůli přežití i zabíjela

Zdroj: TV Nova

Robinsonův ostrov: Tereza zabíjela - 1

Hodnocení:

 

Nepřehlédněte:

FOTO: Objemná Robinsonka Iveta? To už je minulost. Dnes je z ní opravdová kost!

TO SE NEPOVEDLO: Co dostala Tereza z Robinsona od fanynky? Šlápla pořádně vedle!

 

Nova.cz

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.