Aktualizováno 19.5. 2017 16:44

Finálová trojka z Robinsonova ostrova si pořádně užívá! Platí jim zábavu Marek?

Robinsonův ostrov: Finálová trojka
Zdroj: TV Nova

Je vidět, že přátelství finálové trojky na ostrově nebylo předstírané, protože to spolu táhnou i po skončení soutěže. A rozjíždí nové projekty! Co Marek, Martin a Kuba momentálně dělají?

Přehrát poslední díl

44 dní na ostrově jim nestačilo. I mnoho měsíců po skončení soutěže se finálová trojka stále vídá. Není divu. Na Filipínách si toho prožili opravdu hodně. Přeci jen museli spolu přetrpět neustálý hlad, vyčerpání a samozřejmě drsné soutěže. Aby jim nebylo smutno, začal Marek bydlet s věčným vtipálkem Martinem. Kuba, který skončil v soutěži na nevděčném druhém místě, za klukama dost často dojíždí z Hradce Králové. Jakub je po návratu z ostrova zpět v pracovním procesu. I přesto si občas od finančního poradenství dá pauzu a vyrazí s Markem a Martinem na degustaci whiskey.

Robinsonův ostrov: Život finálové trojky - 2
Zdroj: Instagram

I Martin se celkem rychle vrátil zpět do práce, jen změnil trochu trochu její náplň. Už není kreativec, teď už má na starosti čistě jen tvorbu video obsahu. Občas si dokonce odskočí nafotit reklamu.
Robinsonův ostrov: Život finálové trojky - 6
Zdroj: Instagram

A aby mu po ostrově nebylo smutno, natočil nedávno poslední a speciální díl show Jak to vidí Robinsoni. Tentokrát si do pořadu pozval největšího fanouška a kritika reality show Robinsonův ostrov. Celý závěrečný díl si pusťte ZDE.
Robinsonův ostrov: Život finálové trojky - 3
Zdroj: Instagram

Zato Marek si naplno užívá života vítěze. Pomalu se zabydluje v novém bytě s Martinem a ve volných chvílích vymýšlí nové projekty. Svoji výhru si opravdu užívá, ale přispěl i na dobrou věc. Na kterou charitu přispěl a kolik korun zjistíte ZDE.
Robinsonův ostrov: Život finálové trojky - 5
Zdroj: Instagram

Bez ostrova to ale dlouho nevydržel a zašel se podívat na casting k druhé řadě Robinsonova ostrova. No uvidíme, možná se sám zúčastnil a uvidíme jeho taktiky i v pokračování této úspěšné reality show.
Robinsonův ostrov: Život finálové trojky - 4
Zdroj: Instagram

Finálová trojka je tedy stále nerozlučná! Co myslíte, je to skutečně přátelství, nebo díky tučnému kontu jednoho z nich?


NEPŘEHLÉDNĚTE:

ODHALENÍ ZE ZÁKULISÍ: Jen tři? Ani náhodou. Robinsonův ostrov se natáčel na mnohem větším množství ostrovů!


JAK TO VIDÍ ROBINSONI SPECIÁL: Drsná kritika Markovy hry! Do vítěze Robinsona se opřeli Martin Vévoda i drzý fanoušek 

Nova.cz

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.