Aktualizováno 5.2. 2018 14:18

EXKLUZIVNÍ ODHALENÍ: Podívejte se, kde přesně se bude odehrávat Robinsonův ostrov! KOMPLETNÍ MAPY

Robinsonův ostrov - mapy
Zdroj: TV Nova
Robinsonův ostrov - mapy

Nová řada Robinsonova ostrova se blíží a s ní přicházejí i úžasné novinky. Jednou z nich je exkluzivní mapa všech míst, na které se hráči po dobu celé soutěže podívají. Stojí to opravdu za to!

Přehrát poslední díl


Z více než šesti tisíc přihlášených zájemců odletěla na Filipíny skupina devatenácti Čechů, aby bojovala o pohádkovou finanční výhru ve výši 2 500 000 Kč a splnění snu - stát se českým Robinsonem. Soutěžící čekají ve druhé řadě nové výzvy, náročnější úkoly i drsnější podmínky.

Na začátku druhé řady jsou soutěžící nově rozděleni do dvou týmů – ženy a muži. Zda se rozdělí do smíšených kmenů, a jakým způsobem, nebo zůstanou rozděleni na muže a ženy, se diváci dozví v průběhu prvních dílů.

Robinsonův ostrov
Zdroj: TV Nova Robinsonův ostrov

Na to, kde přesně budou všichni hráči po dobu svého pobytu na ostrově žít, se můžete nyní poprvé v historii podívat! TV Nova si totiž pro fanoušky reality show Robinsonův ostrov připravila exkluzivní mapy, na kterých jsou vyobrazena přechodná bydliště obou týmu. Z velké úvodní mapy, na které je vidět celá oblast Filipín, kde se soutěž odehrává, se můžete přes ikony prokliknout na detaily všech míst, nebo ostrovů.


V mapě se navíc po každé soutěži, po každé kmenové radě, objeví i místo jejího konání. Divák si pochopitelně tyto mapy může přiblížit či dokonce rozkliknout, aby měl větší přehled o dění na ostrově.


A zkuste si najet na logo reality show. Doslova na vás dýchne atmosféru Robinsonova ostrova.

 

Podrobnou mapu najdete ZDE! Premiérové díly reality show Robinsonův ostrov můžete sledovat od 5. února každé pondělí a středu večer na TV Nova.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

TV Nova

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.