Publikováno 28. 3. 2018

Nečekaný duel ve třech: Kdo ztratí šanci na výhru? Jednu z Robinsonek čeká definitivní konec v soutěži!

Robinsonův ostrov - 14. díl
Zdroj: TV Nova
Robinsonův ostrov - 14. díl

Ostrov vyhnanství není pro tři Robinsonky dostatečně velký. Kdo hru opustí a kdo si vybojuje možnost zůstat na Filipínách a eventuelně se vrátit do hlavní hry, kde je výhra dva a půl milionu korun?

Přehrát poslední díl

Janina na Filipínách zažívá jeden šok za druhým. Poté, co jí dívčí aliance „bodla dýku do zad“, musela opustit hru a přestěhovat se na Ostrov vyhnanství, tehdy Karlův ostrov. Janina změřila své síly s Karlem a po vyhraném duelu se vrátila zpět. Zesláblá a motivovaná svým úspěchem očekávala dalšího soupeře. Tentokrát se ale o své zásoby musela rozdělit hned s dvěma dalšími vyhnanci.

Robinsonův ostrov - 12. díl - 4
Zdroj: TV Nova Robinsonův ostrov - 12. díl

Kalinga i přes novou posilu z kmene Manobo opět prohrála výzvu o imunitu a na kmenové radě musela vyloučit hned dva členy svého kmene. Kmen promluvil a vyloučil Nikol a Káťu. Šok z vyřazení vystřídala zpráva o Ostrově vyhnanství a oběma soutěžícím se tak zrodila nová naděje na výhru a titul Robinsona.

Robinsonův ostrov - 13. díl - 2
Zdroj: TV Nova Robinsonův ostrov - 13. díl

Ve třetím duelu se tak utkají tři ženy. Bývalé členky kmene Kalinga jsou vystaveny extremnímu fyzickému i psychickému vypětí. V nadcházejícím duelu musí ze sebe vydat maximum a doufat ve své vítězství. Která z těchto tří žen bude muset definitivně opustit soutěž? Hlasujte!

Anketa

Kdo prohraje třetí duel a opustí soutěž nadobro?

Hlasovalo 200 lidí.

Jak dopadne třetí duel? To zjistíte v premiérovém díle Robinsonova ostrova již dnes, ve středu ve 21:35 na TV Nova.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

chm TV Nova

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.