Aktualizováno 22.4. 2018 12:30

Dokážeš plnit úkoly jako opravdový Robinson? Přihlas se do unikátní soutěže a vyhraj zájezd na Filipíny!

Zdroj: TV Nova

Pro všechny fanoušky Robinsonova ostrova je připravena unikátní soutěž s opravdu lákavou hlavní výhrou – zájezdem na Filipíny pro dvě osoby v hodnotě 100 000 Kč. Pojďte do toho a dokažte, že jste ten největší znalec Robinsonova ostrova!

Přehrát poslední díl

Pro všechny diváky, kteří při sledování reality show Robinsonův ostrov litují, že se nepřihlásili a nemůžou proto s ostatními soutěžícími plnit zajímavé úkoly, je na internetu připravena speciální soutěž Já, Robinson. Zde si může každý vyzkoušet, jak dobře zná tuto hru, a především si zasoutěžit o hodnotné ceny!

Robinsonův ostrov
Zdroj: TV Nova Robinsonův ostrov

Hlavní výhrou v soutěži je zájezd na Filipíny pro dvě osoby v hodnotě 100 000 Kč od cestovní kanceláře Fischer. Výhry jsou ale připravené i pro dalších 19 nejlepších hráčů, kteří se mohou těšit na sošku či náhrdelník imunity přímo z televizní show Robinsonův ostrov, VIP box pro správného Robinsona, deskovou hru Dobyvatel a další ceny. Myslíte si, že jste show Robinsonův ostrov sledovali opravdu pozorně a zvládnete odpovědět na všechny záludné otázky? Tak pojďte do toho a přihlaste se ZDE!

 

Premiérové díly reality show Robinsonův ostrov můžete sledovat každé pondělí a středu večer na Nově.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

don

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.