Aktualizováno 12.3. 2018 22:34

Čtvrtý souboj o imunitu! Kdo prohrál a musí na kmenovou radu?

Robinsonův ostrov - 11. díl - 7
Zdroj: TV Nova
Robinsonův ostrov - 11. díl

Kmeny Manobo a Kalinga čekal v jedenáctém díle již čtvrtý souboj o imunutu. Kdo ho vyhrál? A kdo naopak musí na kmenovou radu?

Přehrát poslední díl

V jedenáctém díle reality show Robinsonův ostrov mohli diváci vidět již čtvrtý souboj o imunitu, který byl opět velmi náročný. Oba kmeny musely nejprve naskákat do vody a doplavat k lávce, kterou musel celý tým kompletně obsadit. Jeden z členů poté sáhl pro pochodeň a podal ji tomu na kraji, který zapálil oheň.

Robinsonův ostrov - 11. díl - 3
Zdroj: TV Nova Robinsonův ostrov - 11. díl

Následně si mezi sebou museli podat pochodeň na druhou stranu, kde bylo lano, které jeden z hráčů pomocí pochodně přepálil, což zapříčinilo pád sítě, ve které byly kokosy. Ty museli poté dopravit do koše. V momentě, kdy byly všechny kokosy na svém místě, je hráči začali jeden po druhém sekat a mlékem z nich musel celý kmen naplnit jednotlivé lahve. Každý člen měl k dispozici jednu lahev, kterou musel naplnit po risku.


Kde se souboj odehrál? Podívejte se na exkluzivní mapy Robinsonova ostrova!

 

Vyhrál tedy ten kmen, který jako první naplnil všechny lahve. Kmen Kalinga měl po předešlém vítězství v souboji o odměnu hodně pozitivní energie, která tentokrát ovšem nestačila. Imunitu totiž opět získal kmen Manobo a kmen Kalinga proto čeká již čtvrtá kmenová rada. Koho na ní vyřadí tentokrát? 

110

GALERIE: Robinsonův ostrov - 11. díl

Zdroj: TV Nova

Robinsonův ostrov - 11. díl - 6

Hodnocení:

To se dozvíte v premiérových dílech reality show Robinsonův ostrov, které můžete sledovat každé pondělí a středu večer na TV Nova.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

don

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.