Publikováno 12. 2. 2018

CELÝ 3. DÍL: První souboj o imunitu byl opravdu dramatický! Kdo nakonec půjde na kmenovou radu?

Robinsonův ostrov - 3. díl
Zdroj: TV Nova
Robinsonův ostrov - 3. díl

Třetí díl reality show Robinsonův ostrov byl opravdu napínavý. Noví soutěžící totiž museli úplně poprvé bojovat o imunitu. Jak to dopadlo?

Přehrát poslední díl

Na začátku třetího dílu mohli diváci vidět, jak se nové kmeny zabydlely na svých ostrovech a jaké vztahy mezi nimi panují. Velkým překvapením se stal hlavně soutěžící Petr, kterého si ve druhém díle nikdo do svého kmene nevybral, a proto musel ostrov opustit. Ten totiž dostal druhou šanci a byl poslán na Ostrov vyhnanství, kde bude dál bojovat o své místo v soutěži.

Kmeny Kalinga a Manobo čekal naopak první souboj o imunitu, ve kterém všichni soutěžící ukázali velké odhodlání, sílu i vytrvalost. Po celou dobu soutěže byl ve vedení kmen Manobo. Ovšem ke konci soutěže přišlo opravdu velké drama a dokonce to vypadalo, že zvítězí kmen Kalinga. Sošku imunity si ale nakonec odnesl kmen Manobo, který měl z vítězství samozřejmě velkou radost.

Robinsonův ostrov - 3. díl - 7
Zdroj: TV Nova Robinsonův ostrov - 3. díl

Naopak Kalingu čeká již brzy kmenová rada, na které budou muset vyloučit jednoho člena ze svého týmu. Kdo to bude? To se dozvíte ve čtvrté epizodě reality show Robinsonův ostrov, na kterou se můžete podívat již ve středu 14. února od 21:40 na TV Nova.

 

Jak celý souboj o imunitu probíhal? Podívejte se na celý třetí díl a vše zjistíte!

18

GALERIE: Robinsonův ostrov - 3. díl

Zdroj: TV Nova

Robinsonův ostrov - 3. díl - 1

Hodnocení:

Premiérové díly reality show Robinsonův ostrov můžete sledovat každé pondělí a středu večer na TV Nova.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

 

don

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.