Aktualizováno 19.4. 2017 23:06

CELÝ 28. DÍL: Krize na obou ostrovech! Kde to vře víc?

Robinsonův ostrov: 28. díl
Zdroj: TV Nova

Napětí na ostrově vzrůstá každým dnem. Soutěž se pomalu blíží do finále a tak jsou všichni soutěžící značně nervózní! Proč se Petra po návratu z Ostrova vyloučení v Mayonu cítila nesvá? A proč si Jakub vybral do duelu Lucku?

Přehrát poslední díl

Petra strávila harmonické odpoledne a noc na Ostrově vyloučení a vyslechla si od ostatních rady, jak dál v soutěži postupovat. Například od Radova se dozvěděla naprosto jasný názor na Marka. Radovan má jasno v tom, že se svým chováním nemůže ve finále v žádném případě uspět. Jakub si do duelu vybral Lucku, která se do Mayonu už stejně vrátit nechtěla a pomalu ztrácela motivaci do hry.

 

Robinsonův ostrov: 28. díl
Zdroj: TV Nova

Jakub i Lucka bojovali opravdu statečně

 

V dvoukolovém souboji, kterému přihlížel i kmen Mayon, si lépe vedl Jakub, který nakonec zvítězil. Lucka proto definitivně opustila hru a stala se dalším členem poroty. Jaké byly Lucčiny pocity po návratu zpět do reality, zjistíte ZDE.


Jak Petra vzpomíná na návštěvu na Ostrově vyloučení zjistíte v nejnovějším díle show Jak to vidí Robinsoni ZDE, stejně jako to, proč na ni byli všichni členové Mayonu po návratu tak nepříjemní.

 

Nepřehlédněte:

DĚSIVÉ ODHALENÍ: Lucka věděla, že dnes opustí Robinsonův ostrov právě ona. Označila toho, kdo jí to řekl


Marek Orlík a Petra Palusková promluvili o svém vztahu. Jak to bylo s jejich zásnubami?

Nova.cz

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.