Aktualizováno 17.4. 2017 22:34

CELÝ 27. DÍL: Petra nečekaně zamířila na Ostrov vyloučení! Co provedla?

Jakub se začal pomalu zabydlovat na Ostrově vyloučení a má čas promyslet, koho vybere do duelu. Mayon se mezitím utká ve velmi nechutné soutěži o odměnu a jeden z nich bude muset zamířit na Ostrov vyloučení! Proč?

Přehrát poslední díl

Na zbylé Robinsony čekala další soutěž o odměnu. Tentokrát členové Mayonu otestovali své chuťové pohárky. Na vítěze jednotlivých kol čekaly chutné odměny v podobě ovocných salátů nebo sladkých vaflí. Na toho kdo vypadl jako první čekal jeden den na Ostrově vyloučení, pro vítěze byla zase připravená luxusní masáž s osvěžující svačinou. Jako doprovod na luxusní odměnu si vybrala Martina, které ho jen těsně porazila. Po masáži samozřejmě přišel prostor i na probrání stávající situace v kmeni.

 

Robinsonův ostrov – ukázka
Zdroj: TV Nova

To ještě soutěžící netušili, co na ně čeká za dobroty

 

Petra, která jen těsně prohrála první kolo, odjela na návštěvu na Ostrov vyloučení a tam hned Jakubovi prozradila, jak ho Nika zradila. A sama si konečně nechala poradit s herní strategií od zkušenějších hráčů. Jakub se mezitím pomalu začal na Ostrově vyloučení zabydlovat a začal přemýšlet o tom, koho si vybere do duelu.

Jak soutěžící vzpomínají na chutnou soutěž o odměnu zjistíte v nejnovějším díle show Jak to vidí Robinsoni ZDE.

 

Nepřehlédněte:

Sebevědomá Nika odmítá cokoliv komentovat! Proč jí došla slova?

 

Nova.cz

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.