Aktualizováno 16.4. 2018 22:26

CELÝ 21. DÍL: Souboj o individuální imunitu a velké zklamání na kmenové radě. Došlo i na slzy!

Robinsonův ostrov - 21. díl
Zdroj: TV Nova
Robinsonův ostrov - 21. díl

Nový kmen Tawi-Tawi čekala již druhá kmenová rada, na které jednoho ze soutěžících chránila individuální imunita. Kdo ji vyhrál? A kdo musel ostrov naopak opustit? Podívejte se!

Přehrát poslední díl

21. díl reality show Robinsonův ostrov přinesl hned dvě zajímavé události. Jednou z nich byl souboj o individuální imunitu, ve kterém museli soutěžící vyřešit matematický rébus. Tento úkol nejvíce sedl Petrovi, který vyhrál a mohl být na nadcházející kmenové radě v naprostém klidu. To stejné se však nedařilo říct o ostatních mužích z bývalého Manoba, kteří měli na zádech největší terč.

Robinsonův ostrov - 21. díl - 16
Zdroj: TV Nova Robinsonův ostrov - 21. díl

Všichni si mysleli, že kmen vyřadí Martina nebo Mirka. Aliance pod vedením Radima ale zvolila jinou taktiku, kterou se chtěla odvděčit svým novým spojencům, kterými jsou Bára, Zina a Blanka. Na druhé kmenové radě Tawi-Tawi byl proto vyloučen Ondra, jehož odchod nesla velmi špatně Terry. Ta se po jeho vyřazení dokonce rozplakala. Kdo bude další na řadě? 

110

GALERIE: Robinsonův ostrov - 21. díl

Zdroj: TV Nova

Robinsonův ostrov - 21. díl - 17

Hodnocení:

To se dozvíte v premiérových dílech reality show Robinsonův ostrov, které můžete sledovat každé pondělí a středu večer na TV Nova.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

don

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.