Publikováno 12. 3. 2018

CELÝ 11. DÍL: Zdravotní komplikace, hádky i čtvrtý souboj o imunitu na Robinsonově ostrově!

Robinsonův ostrov - 11. díl - 9
Zdroj: TV Nova
Robinsonův ostrov - 11. díl

Kmeny Manobo a Kalinga se mezi sebou musely utkat v dalším souboji o imunitu. Kdo se stal vítězem tohoto klání? A kdo bude muset na kmenovou radu?

Přehrát poslední díl

V jedenáctém díle reality show Robinsonův ostrov mohli diváci vidět nadšený kmen Kalinga, který se radoval z předešlé výhry. V kmeni Manobo to ale tak růžové nebylo. Do modelky Báry se totiž opět obuli pánové a došlo mezi nimi k další hádce.

Robinsonův ostrov - Soutěžící Bára
Zdroj: TV Nova Robinsonův ostrov - Soutěžící Bára

Důvod k radosti neměla ale ani Zina, která čelila vážným zdravotním komplikacím, protože ji začal v noci bolet zub. Nebojácná Robinsonka se snažila tuto bolest vydržet, což se jí ale nakonec nepovedlo, a proto musela navštívit zubaře. Kvůli tomu se také nemohla zúčastnit již čtvrtého souboje o imunitu, který byl jako vždy velmi náročný a do posledního okamžiku napínavý.

Robinsonův ostrov - Zina, 11 díL
Zdroj: Nova.cz

Kmen Kalinga si totiž hodně věřil a chvílemi to dokonce vypadalo, že poprvé v souboji o imunitu zvítězí a nebude muset na kmenovou radu. Kmen Manobo však opět ukázal svou sílu a odhodlání a již po čtvrté si s sebou na ostrov odnesl sošku imunity. Kmen Kalinga se tedy musí zúčastnit další kmenové rady a ze svého středu vyřadit dalšího hráče. Kdo to bude?

110

GALERIE: Robinsonův ostrov - 11. díl

Zdroj: TV Nova

Robinsonův ostrov - 11. díl - 6

Hodnocení:

To se dozvíte v premiérových dílech reality show Robinsonův ostrov, které můžete sledovat každé pondělí a středu večer na TV Nova.


Na celý 11. díl se podívejte ZDE.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

don

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.