Publikováno 9. 5. 2017

MILUJI TĚ PÉŤO! Jeden z Robinsonů vyznal Petře lásku. Na ostrově to nevypadalo, že se do ní zamiloval

Zdroj: Nova.cz

Známý vtipálek měl tentokrát vážnější výraz. Promluvil na adresu krásné playmate Petry, se kterou strávil společně více než měsíc na Robinsonově ostrově. Proč je do ní zamilovaný? To vás dostane!

Přehrát poslední díl

Vedoucí videotýmu Martin Vévoda je známý tím, že dokáže v každé situaci rád vtipkovat, provokuje a vypráví příběhy. Mnohým v hlavě utkvěl vtip o šestnáctileté panně na ostrově nebo o tom, jak ho kousla želva do zadku. Zdánlivě si z celého Robinsonova ostrova dělal legraci, všechno zlehčoval, ale přitom moc dobře věděl, jak hrát. Díky své oblíbenosti se dostal až do finálové trojky. Na poslední kmenové radě mu porota přichystala nepříjemné překvapení. Téměř jednohlasně se shodla, že si výhru nezaslouží a vyřadila ho ze hry.

17

GALERIE: Martin na ostrově

Zdroj: TV Nova

Martin Vévoda - 13

Hodnocení:

Ale Martin si ze svého fiaska ve finále rozhodně nic nedělá. Nakvartýroval se do bytu k výherci Markovi a užívá si nový život. „Já vím, že jsem nevyhrál, ale podle mě jsem se dostal tak daleko, že mohu být hrdý,“ začal zhodnocovat svoje působení v napínavé reality show. A má pravdu. Celkové třetí místo, pro člověka, který neměl nastudovanou žádnou strategii, je úctyhodné. Jak se ale staví k tomu, že až na Petru Paluskovou všichni hlasovali proti němu? „Mrzí mě, že to bylo takhle jednostranný. Myslel jsem, že to bude těsný, nečekal jsem to tak jednostranný,“ popsal své pocity a sarkasticky dodává „Miluji tě Peťo!“ Ptáte se proč? Jako jediná nehlasovala proti němu, ale svůj hlas dala proti Markovi.

Martin Vévoda
Zdroj: Nova.cz

A co Martin prozradil dál? Věděli jste například, od kterého dne začal věřit ve svoji výhru? Co by řekl porotě, kdyby dostal možnost se obhájit? To a více se můžete dozvědět z videa.


NEPŘEHLÉDNĚTE:

HŘÍŠNÁ NIKOLA: Vrcholný alibismus, nebo pokorná pravda? Nika tvrdí něco neuvěřitelného

VÝBĚR TOHO NEJ: Podívejte se na TOP MOMENTY reality show Robinsonův ostrov

Nova.cz

Diskuze

9.5. | 17:34 jeffislp
1
Náhlasit nevhodný komentář
lol :D