Publikováno 5. 1. 2017

Návrat do reality z pustého ostrova: Na koho čeká doma rozchod a kdo naopak bude chystat veselku?

Robinsonův ostrov: Návrat do reality
Zdroj: TV Nova
Témata:

Z několika tisíc přihlášených bylo vybráno osmnáct odvážných Čechů, kteří se pokusí přežít na pustém ostrově. Postupně však budou vypadávat a vracet se zpět do reality mezi své blízké. Jaké budou jejich návraty a co na ně doma čeká?

Osmnáct odlišných soutěžících bude vysazeno v divoké přírodě Filipínských ostrovů. Ve dvou kmenech, později dokonce každý sám za sebe, budou bojovat o přežití. V nelehkých hrách se pokusí vyhrát nejrůznější praktické odměny - od imunity přes nářadí až po velmi žádané potraviny. Na konci zůstane jeden jediný, který získá titul prvního českého Robinsona.

Ať už na ostrově zůstanou týden nebo celých 44 dní, návrat do reality nemusí být vždy příjemný. Po hladovění na ostrově se každý bude těšit na jídlo. Ale co když se po prvním kousnutí do oblíbené pochoutky dostaví nepříjemné střevní potíže? A jaké bude po návratu domů setkání s rodinou? Kdo například dlouhé odloučení bez milované polovičky nevydržel, a tak jejich setkání skončilo katastroficky rozchodem? Na všechny návraty do reality se můžete těšit zde. Rozhodně se máte na co těšit, nouze nebude o vtipné i emotivní okamžiky.

118

GALERIE: Soutěžící z Robinsonova ostrova

Robinsonův ostrov: Iveta Stará

Hodnocení:

Nezapomeňte, drsná reality show Robinsonův ostrov startuje již 16. ledna! Zajímají vás novinky ohledně soutěže a zajímavosti ze zákulisí? Sledujte Robinsonův ostrov na Facebooku ZDE!

 

Nepřehlédněte:

Tohle je 18 novodobých Robinsonů! Váleční veteráni, playmate i maskérka pornohereček

Nejzákeřnější tvor je člověk! Podívejte se na PRVNÍ UKÁZKU z drsné reality show Robinsonův ostrov!


 

Nova.cz

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.