Publikováno 9. 2. 2017

NÁVRAT DO REALITY: Bazi se obává o Tabon! Proč si myslí, že bez něj dlouho nepřežijou?

Členové Tabonu rozhodli, že mezi sebou dále nechtějí Baziho. Nejstarší Robinson tak v osmém díle soutěž opustil. Podívejte se, jak vnímal svou roli v soutěži a jakou radost měl z kartáčku na zuby!

Přehrát poslední díl

I přesto, že Bazi byl součástí jakési koalice, kterou založil společně s dalšími čtyřmi soutěžícími, dnešní kmenová rada se mu stala osudnou. Nejstarší soutěžící však sám přiznal, že tak trochu počítal s tím, že dnes soutěž opustí, a tak se stihl dopředu s ostatními rozloučit.


Robinsonův ostrov - Petr Bazger - 3
Zdroj: Archiv TV Nova / Lukáš Hrdý


Navzdory tomu, že byl Bazi nejstarším účastníkem soutěže, považoval sám sebe za plnohodnotného člena kmene Tabon. Bazi nejenže se zejména po fyzické stránce snažil vyrovnat výrazně mladším soutěžícím, ale také je učil všemu, co sám umí. „Myslím si, že jsem jim předal hodně zkušeností z činnosti, o které neměli ani potuchy.“ Svou roli nejstaršího a zároveň nejzkušenějšího soutěžícího tedy bral velice zodpovědně a snažil se být za každou cenu prospěšný ostatním členům kmene.

17

Galerie: Podívejte se, co Bazimu na ostrově nejvíc chybělo. Budete překvapeni!

Zdroj: Archiv TV Nova / Lukáš Hrdý

Robinsonův ostrov - Petr Bazger - 6

Hodnocení:


Bazi se svěřil, že si pobyt na ostrově doslova užíval a dokonce mu nechybělo ani jídlo, které si bez problémů uměl sehnat v divoké přírodě. Co nejstaršímu soutěžícímu ale skutečně scházelo byla sprcha a kartáček na zuby, který po dobu pobytu na ostrově zastupovaly nejrůznější předměty.
 

Robinsonův ostrov- Bazi po vypadnutí 3
Zdroj: TV Nova

 

Nepřehlédněte:

JAK TO VIDÍ ROBINSONI? Jak hodnotí Bazi své vyřazení měsíce po natáčení? Ví, proč musel ven!

SMRT NA OSTROVĚ! Kdo musel zemřít, aby se ostatní mohli najíst?

Nova.cz

Diskuze

9.2. | 08:48 cezar8
1
Náhlasit nevhodný komentář
Držel jsem mu palce, je to škoda...