Aktualizováno 19.3. 2017 14:00

Kdo je nejpřitažlivější žena na ostrově? Hlasujte o nejvíce sexy Robinsonku!

Robinsonův ostrov
Zdroj: TV Nova

Robinsonův ostrov samozřejmě není reality show, ve které záleží na vzhledu. Ovšem na očích máme 18 soutěžících a někdo nám je více sympaticky, někdo méně...

Přehrát poslední díl

Anketa o nejhezčího může Robinsonova ostrova už je za námi (pokud jste ji přehlédli, napravte to a hlasujte ZDE). Teď přichází volba o nejkrásnější ženu. S kterou účastnicí byste chtěli ztroskotat na pustém ostrově?
 

Kateřina Šuriaková 22 let – Učitelka v mateřské škole
Nejmladší a možná nejněžnější žena z Robinsonova ostrova. Nebojí se ukázat své city, je vždy upřímná a má svou hlavu. Na ostrově ji sice skolily zdravotní potíže, přesto do poslední chvíle bojovala jako lev.

Kateřina Šuriaková
Zdroj: TV Nova


Iveta Stará 46 let – Trafikantka
Maminka hned tří dětí jela na ostrov ukázat především svým synům a sama sobě, co v ní je. Žena, která říká, co si myslí. Na ostrově ji někteří účastníci brali skoro jako svou maminku. Udělala na vás dojem právě ona?

Iveta Stará
Zdroj: TV Nova


Lucie Zahradníková 33 let – Fitness trenérka
Fitness trenérka s vypracovanou postavou, která je naprosto oddaná bohu. I přes svou drobnou postavu se na ostrově s hladem pere stejně bravurně jako všichni ostatní. S nikým se nesnaží mít zbytečný problém, ale když jí něco vadí, řekne to.

Lucie Zahradníková
Zdroj: TV Nova


Tereza Maškova 28 let – Policistka
Tereza možná působí nenápadně, ale pod něžnou skořápkou skrývá tvrdé jádro – je totiž ostřílená policistka. Své kroky dělá s rozvahou. Na ostrově vypadala trochu naivně, přesto když jednou prokoukne lež, člověku znovu neuvěří.

Tereza Mašková
Zdroj: TV Nova


Barbora Hájkova 21 let – Skladnice
Na první pohled drsňačka s několika tetováními na těle a žena, která pro ránu nejde daleko. Pod touto tvrdou skořápkou se ovšem skrývá milá a křehká dívka, na kterou náročnost pobytu na ostrově dopadla asi nejvíce.

Barbora Hájková
Zdroj: TV Nova


Nikola Donéová 29 let – Vizážistka
Nejmenší a nejdrobnější účastnice Robinsonova ostrova. Stále má co říct. Má svou hlavu a jde svým směrem. I přes některé  fyzické indispozice do každé soutěže a činnosti dává úplné maximum.

Nikola Donéová
Zdroj: TV Nova

Tereza Mikšaníková 38 let – Účetní
Osmatřicetiletá Tereza se netají svou homosexuální orientací. Od začátku dávala do soutěže úplně všechno, protože chce dokázat, že se může vyrovnat i mužům, což se jí nejednou podařilo. Cílevědomá a svá žena, která se jen tak nevzdává.

Tereza Mikšaníková
Zdroj: TV Nova

Kateřina Hrabčáková 22 let – Skladnice
Jedna z nejmladších dívek, pro kterou se stala osudovou hned první kmenová rada. Krásná postava společně s příjemným úsměvem tvoří její silnou zbraň. Kačka se neumí přetvařovat a má svou hlavu, právě to jí bylo na ostrově osudové.

Kateřina Hrabčáková
Zdroj: TV Nova

Petra Paluskova 25 let – Playmate
Petra ve svém životě zažila spustu zajímavých věcí, mezi které nepochybně patří i Robinsonův ostrov. Na první pohled každého zaujme bujné poprsí a pěkná postava. Petra se nikdy nesnaží lhát a říká vždy to, co si myslí. Často je terčem posměchu, což jí ovšem vůbec nevadí. Má svou hlavu a svůj svět, ve kterém je naprosto spokojená.

Petra Palusková
Zdroj: TV Nova

Anketa

Kdo je nejvíce sexy Robinsonka?

Hlasovalo 4051 lidí.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

VIDEO: Robinsonův ostrov zasypal sníh. Na tento souboj o imunitu jen tak nezapomenete!

VIDEO: Hrůzný zážitek z filipínské nemocnice! Petřin zdravotní stav byl vážnější, než jste mysleli!

TV Nova

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.