Aktualizováno 1.3. 2017 22:47

JAK TO VIDÍ ROBINSONI: Pravda o kmenové radě! Kolik kudel dostal Míla do zad?

Zdroj: TV Nova

Koho chtěl Míla po soutěži zabít? Co si kluci myslí o Petře? A proč se Ondřej Novotný ve studiu křižuje? To vše se dozvíte ve 14. díle zábavné show Jak to vidí Robinsoni!

Přehrát poslední díl


Už podruhé se ve studiu pořadu Jak to vidí Robinsoni sešel s Martinem Vévodou Míla a moderátor celé soutěže Ondřej Novotný. Komentovali spolu napínavý díl, během kterého došlo k mnoha podrazům.
 


Všechny ve studiu překvapily myšlenkové pochody Petry, která se zprvu jevila jako slabý hráč, ale nějakým způsobem se jí podařilo probojovat až do sloučení a „přežila“ i první kmenovou radu!
 


Míla měl sice pečlivě naplánovanou taktiku, ukázalo se však, že má značné trhliny. Co bylo na kmenové radě nejhorší? A proč je skoncováno s Martinovým společenským životem? Robinsoni se sešli a debatovali nad napínavým dílem!

Jak to vidí Robinsoni – 14. díl
Zdroj: TV Nova


 

NEPŘEHLÉDNĚTE:
URPUTNÁ BOLEST a zásah zdravotníka: Vyřadí zranění Petru ze hry?

TV Nova

Diskuze

2.3. | 13:23 chaozznovy
4
Náhlasit nevhodný komentář
Když porovnám ty výkony a vůbec zpracování toho pořadu z dílny NOVY s originálem z USA tak to je opravdu výkon který je hoden NOVY,katastrofa a ubohost a ještě k tomu ti účinkující,ty myšlenky a chování no děs běs,prostě ubohá NOVA