Aktualizováno 16.3. 2017 13:28

VIDEO: Hrůzný zážitek z filipínské nemocnice! Petřin zdravotní stav byl vážnější, než jste mysleli!

Zdroj: Nova.cz

Petra si na ostrově stěžovala, že jí není dobře. Skoro nikdo z kmene Mayon jí to nevěřil. Nakonec byl její stav tak vážný, že musela být hospitalizovaná v nemocnici. Nikdo netušil, že Petra je v ohrožení života!

Když Petru dovezli do nemocnice, vypadalo to, že má pouze akutní zánět močových cest. Později se ale ukázalo, že doktoři mají podezření na mnohem vážnější exotickou chorobu - horečku dengue. Nemoc, kterou způsobuje virus dengue, je přenášený komáry. Na exotických Filipínách se klidně mohl stát, že Petru štípnul komár nakažený právě tímto virem.

Reklama

 

Petra Palusková v nemocnici - 5
Zdroj: TV Nova

Petra byla tak zesláblá, že nezvládla ani převoz do nemocnice


Petra byla opravdu ve vážné situaci, a tak bylo potřeba rychle jednat. Převoz do lepší nemocnice nebyl tak jednoduchý. Z celé situace byla Petra velmi vyděšená. Ještě víc ji poté vyděsil fakt, že jediná možnost, jak ji co nejrychleji odvést do nemocnice, je plavba po rozbouřeném moři. Kvůli dešti a bouřce pro ni nemohla přiletět helikoptéra.


Celá cesta do nemocnice trvala velmi dlouho a Petra myslela na nejhorší - že umře uprostřed moře. To ale netušila, co ji čeká v nemocnici! Co hrůzného tam zažila, to zjistíte ve videu!
 

Nepřehlédněte:

Petra je v nemocnici! Jak vážné to s ní je? Co se jí vlastně stalo?

JAK TO VIDÍ ROBINSONI: Je Petra opravdu těhotná? Kdo to udělal. A jak bude rodit?

Nova.cz

Diskuze

19.3. | 18:02 Jiří Polášek
4
Náhlasit nevhodný komentář
Je úplně jedno jestli do toho šla aby si užila , nebo si myslela že to zvládne . Jde hlavně o to , že ostatní už vlastně prohráli. Postavit svou účast v TV Schow nad pomoc člověku v nebezpečné situaci je ubohost.Všichni jen dokázali jací jsou to chamtiví chudáci....
17.3. | 23:02 jansuk
-2
Náhlasit nevhodný komentář
Petry je třeba ptát se takto: Holka, co ty tam vlastně děláš? Proč ses do toho hlásila? Vždyť ty bys nepřežila ani vojenský přijímač, natož někde v džungli!
16.3. | 20:56 Gyisdi Civrdoin
-8
Náhlasit nevhodný komentář
spíše to vypadá že si ta skleníková květinka chtěla odpočinout a fláknout se , je pravdou ,že do takových show i ve světě se dostanou hloupoučká individua , ale ti kdo se podíleli na výběru v Česku skutečně vybrali hloupou blondýnu ,která nemá ani ánung vo co gou ,tak jí tam nechávají na ozdobu
Reklama