Aktualizováno 17.2. 2017 14:55

KDO TO VYHRAJE? Vyřazení Bazi a Bidlo se drsně pustili do ostatních soutěžících a prozradili své tipy

Zdroj: TV Nova

Na středeční kmenové radě si soutěžící Tabonu odhlasovali odchod Bidla. Ten to bere od svého týmu jako zradu. Jak vypadalo setkání čerstvého odpadlíka Bidla a Baziho, který je naopak za vypadnutí vděčný?

Přehrát poslední díl

Bidlo a Bazi, dobří kamarádi, kteří si rozuměli i na ostrově. Poté co Bidlo vypadl, se mohli opět setkat a popovídat si. Neskrývali radost z toho, že domů poletí spolu. Bazi se totiž nejvíce bál, že domů bude muste letět s Nikou, které na ostrově nemohl přijít na jméno. „Já jsem se jenom modlil, aby tady nebyla se mnou Nika," přiznává Bazi, „Protože to by bylo na kámen kolem krku a skočit do bazénu.“

Bidlo: návrat do reality 2
Zdroj: TV Nova

A kdo podle nich celou soutěž vyhraje? Bazi tipuje playmate Petru, která by si to podle něj zasloužila. Bidlo s ním moc nesouhlasí a dodává, že jeho favorit je David nebo Tereza. „Já doufám, že Terka to dotáhne daleko,“ přemýšlí nahlas Bidlo. Tipy obou bývalých soupeřů ale nic neznamenají a vše bude záležet na zbylých soutěžících na ostrově, kteří si budou muset začít zvykat na změny. Ty přijdou už brzy!

Jak bude napínavý souboj na ostrově pokračovat? To se dozvíte každé pondělí a středu na Nově.

110

GALERIE: Robinsonův ostrov

Zdroj: Archiv TV Nova / Lukáš Hrdý

Robinsonův ostrov - výběr - 2

Hodnocení:

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Co přitahuje Martina Vévodu? Tedy spíš kdo! Třeskuté odhalení v Jak to vidí Robinsoni

VIDEO: Taktik Bidlo se domů vracel s pusou plnou čokolády! Co se mu stalo???

TV Nova

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.