Aktualizováno 25.1. 2017 22:53

Hladovění a zanedbaná hygiena! Co dalšího prozradila vyčerpaná Bára o teroru na ostrově?

Zdroj: TV Nova

Bára Hájková je druhým soutěžícím, který opouští Robinsonův ostrov. Co bylo pro Báru v extrémní reality show úplně nejhorší a za co je naopak vděčná? Podívejte se na video.

Bára měla na ostrově problémy získat jídlo, ale v Kačce našla svou spřízněnou duši, se kterou bojovala v týmu Calao. „Bez Kačky by se to tam vůbec nedalo přežít," říká Bára o své kamarádce z ostrova. Jedna druhou podporovala a dělily se o jídlo, kterého na ostrově bylo opravdu pomálu. V době rozhovoru nejedla dva dny! Jejím posledním jídlem byla ryba. Tu získali díky místnímu rybáři, který jim ukázal techniku lovu.

Na co se Bára těšila po vyřazení úplně nejvíce? Odpověď asi nikoho nepřekvapí. Bylo to samozřejmě jídlo a postel! Hned v těsném závěsu to byli maminka, přítel a bratr. Jedno z jejích přání bylo hned po vyřazení vyslyšeno. Ve videu se podívejte, jak Báře chutnalo první jídlo po dvou dnech!

110

GALERIE: Robinsonův ostrov

Zdroj: Archiv TV Nova / Lukáš Hrdý

Robinsonův ostrov - výběr - 2

Hodnocení:

Díky účasti v reality show si Bára uvědomila, co všechno má a za co může být vděčná. Co pro ni bylo nejhorší? Rozhodně život bez hygieny, pitné vody a jídla. „Bylo to tak příšerné, že si to nedokáže představit nikdo, kdo to doopravdy nezažil,“ přiznává vyčerpaná kráska. Všeho si bude víc vážit a ke svým blízkým se začne chovat vlídněji, protože mít okolo sebe lidi, na které se dá spolehnout, není často pravidlem.

 

Co dalšího Bára prozradila? Podívejte se na video.

 

Jak boj o výhru pokračuje můžete sledovat každé pondělí a středu na Nově.


NEPŘEHLÉDNĚTE:

BEZ KARTÁČKU I BEZ PAPÍRU! Detaily z toalety na Robinsonově ostrově jsou jen pro silné žaludky

TO JE SÍLA: Jak probíhá mytí vlasů na ostrově bez šampónu a hřebenu? Soutěžící trpí!

TV Nova

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.