Aktualizováno 26.1. 2017 15:27

ŠOKUJÍCÍ ROZHOVOR S BÁROU Z ROBINSONA: Od vyřazení přibrala 10 kilo, ale je z ní mnohem větší kočka!

Zdroj: TV Nova

Sympatická černovláska Bára Hájková ve čtvrtém díle opustila Robinsonův ostrov. Podívejte se, co bojovnice z Liberce prozradila o svém životě po skončení soutěže a jak jí to teď sekne!

Přehrát poslední díl

Reklama

 

Bára, stejně jako ostatní soutěžící, šla do dobrodružné reality show s odhodláním vyhrát, a získat tak pohádkovou odměnu i titul prvního českého Robinsona. Její plány ale překazila kmenová rada, na které členové kmenu Callao rozhodli, že mezi sebou Báru dále nechtějí. Odhodlaná černovláska tak ve čtvrtém díle opustila soutěž jako druhá v pořadí.

Robinsonův ostrov - Barbora Hájková - 6
Zdroj: Archiv TV Nova / Lukáš Hrdý

Jak žije potom, co ostrov opustila a co nového jí účast v soutěži přinesla. Přesto, že se potetované drsňačce nepovedlo v soutěži zvítězit a byla nucena jí opustit celkem brzy, považuje svůj pobyt na pustém ostrově za skvělou životní zkušenost, která zásadně změnila její charakter i pohled na život.

Určitě si vážím svojí rodiny, vážím si toho, že jsem zdravá, že mám doma jídlo, kdykoliv si ho můžu dát, můžu se vykoupat a prostě ty věci, co člověk bere jako samozřejmost a vůbec si to neuvědomuje.“

Bářina účast v soutěži ovlivnila nejen její povahu, ale i vzhled. Poté, co se vrátila zpět do běžného stereotypu a pracovního života, začala si také více pochutnávat na jídle, které soutěžícím na ostrově často chybělo.

Mám ráda jídlo a i takový věci, na který jsem si nevzpomněla třeba deset let, jako borůvkový knedlíky nebo buchtičky se šódó.“

19

Galerie: Exkluzivní rozhovor s Bárou: Od vypadnutí sice přibrala deset kilo, ale je z ní mnohem větší kočka!

Zdroj: Archiv TV Nova / Lukáš Hrdý

Robinsonův ostrov - Barbora Hájková - 8

Hodnocení:Právě Bářina bezmezná vášeň pro sladké pokrmy se podepsala i na její váze a mladá rodačka z Liberce od skončení soutěže přibrala celých deset kilo. Je ale více než jasné, že tento váhový přírůstek udělal z Báry ještě větší kočku než dříve. Nevěříte? Přesvědčte se sami!


Jste zvědaví, co dalšího nám Bára v rozhovoru prozradila? Více se dozvíte ve videu!Nepřehlédněte:

TO JE SÍLA: Jak probíhá mytí vlasů na ostrově bez šampónu a hřebenu? Soutěžící trpí!

CO NEBYLO V TV: Vážné zranění jedné ze soutěžících. Podívejte se, jak probíhal převoz a následné ošetření v místní nemocnici!

VYSVĚTLILA PROČ: Katie vyřadili, protože odmítla pomáhat s úkoly. Její důvod vás dostane do kolen!

Nova.cz

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.
Reklama