Aktualizováno 7.3. 2017 13:23

VIDEO: Skutečné utrpení. Bahno měli soutěžící v různých tělesných otvorech. Takto ho dostávali ven!

Zdroj: TV Nova

Odměna v podobě pohodlné postele a dobrého jídla a pití byla pro hladové Robinsony opravdu lákavá! Proto se rvali v bahně ze všech sil. To ale netušili, jaké bolestivé následky si ze soutěže odnesou...

Přehrát poslední díl

Matrace, pohodlné polštáře, sladké ovoce, chutné sýry a vychlazené šampaňské. Takovou romantiku si mohli čtyři soutěžící užít na pláži za svitu svíček. Podmínkou ale bylo vyhrát soutěž o odměnu. Což nebylo vůbec nic jednoduchého! Soutěžící se rozdělili do dvojic a zahráli si mezi sebou podivný fotbalový zápas – s obrovskou koulí a především v bahně.

Robinsonův ostrov: 15. díl - soutěž o odměnu
Zdroj: TV Nova

Mokré a těžké bahno každému podklouzávalo, a tak se v něm vymáchal skoro každý. Nepříjemná mazlavá hmota se jim dostala do všech možných otvorů... Například Petra, která zvolila při zápase velmi netradiční taktiku, skončila na zemi hned několikrát a bojovala tak urputně, že ve vrstvě bahna dokonce ztratila vrchní díl plavek, které jí pak ostatní museli pomoct hledat.

114

GALERIE: Soutěž v blátě měla drsné následky!

Zdroj: TV Nova

Robinsonův ostrov: Oči - 14

Hodnocení:

Z této na pohled zábavné soutěže si bohužel každý účastník odnesl nemilé následky. Bahno totiž měli opravdu všude. A když se vám páchnoucí bahno dostane do očí, není to nic příjemného. Co si po soutěži museli všichni vytrpět, se podívejte v galerii a ve videu! 
 

Celý díl si připomeňte ZDE!

Nepřehlédněte:

JAK TO VIDÍ ROBINSONI: David komentoval Petřina prsa ve svém obličeji a Marek poslal Radovanovi jasný vzkaz!

Playmate Petře sklouzl vrchní díl plavek a David měl ňadra v obličeji! Podívejte se na VIDEO!

Nova.cz

Diskuze

8.3. | 09:16 svarcovaerika0123
-1
Náhlasit nevhodný komentář
To jsou chudáci. Je mi jich tak líto. Jděte s nima někam.