Publikováno 6. 2. 2017

CELÝ 7. DÍL: Soutěž o odměnu byla divoká! Následovalo spoutání soutěžících i krádež členů druhého kmene!

Robinosnův ostrov: 7. díl
Zdroj: TV Nova

Oba kmeny obdržely nečekanou podpásovku! Tentokrát se totiž vyřazovalo dříve než na kmenové radě! Jak je to možné? A který tým vyhrál adrenalinovou soutěž o odměnu?

Přehrát poslední díl

Po minulé kmenové radě zavládlo v modrém Tabonu mírné napětí. I přes jasně stanovenou alianci byla vyřazená Iveta a Bazimu stále nejde do hlavy, jak se to mohlo stát. Později se ukázalo, že alianci zradil Marek, i když tedy tvrdí, že Bazimu a Terce žádné společné hlasování neslíbil.

Robinosnův ostrov: Soutěž o odměnu 7. díl

Poklidné dny na ostrovech narušil nález dřevěné bedny, který ukrýval vzkaz pro jednoho hráče. Za modrý kmen Tabon ostrov musela opustit Petra, Jakub v Callao zase poslal pryč Mílu. Na oba dva tak na odlehlé pláži čekala speciální soutěž o odměnu - talíř steků a brambor! Po prohrané soutěži se Petra vrátila do Tabunu s pouty v ruce. Musela být celý den a noc spoutaná spolu se Zdeňkem, který ji označil za největší přítěž kmene!

Robinsonův ostrov: 7. díl
Zdroj: TV Nova

Výhra v soutěži o odměnu byla tentokrát velmi zajímavá a tak se oba týmy opravdu snažili. Vítězný tým totiž mohl ukrást jednoho člena z druhého týmu a vyměnit ho za někoho ze svého středu. Který tým prohrál? To zjistíte v pondělním díle reality show Robinsonův ostrov!

Nepřehlédněte:

VELKÝ ZVRAT VE HŘE: V obou týmech se bude předčasně vyřazovat!

VIDEO: Kačka půl roku po natáčení Robinsona. Vypadá úplně jinak a už ví, jak mohla odvrátit odstoupení!

Nova.cz

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.