Aktualizováno 20.3. 2017 22:47

CELÝ 19. DÍL: Tajemný žolík na ostrově! Kdo se vrátil zpět do hry?

Robinsonův ostrov: 19. díl - 3
Zdroj: TV Nova

Kmen Mayon si prožil opravdu zajímavý den. Nejdříve si zahráli velmi zajímavou hru o odměnu, kde během aukce vydražili opravdu nevšední věci. To největší překvapení na ně ale čekalo při návratu. Na ostrov se totiž vrátil jeden Robinson! Který?

Přehrát poslední díl

Reklama

Míla, Terka a Lucka přivítali na Ostrově vyloučení nové člena. Míla se hned chopil šance a začal vyzvídat, jak to na Mayonu teď funguje. Míla se tak dozvěděl krutou pravdu, že jeho vyloučení z kmene bylo již dlouho naplánované. Jeho vyzvídání od Radovana, ale brzy začalo lézt krkem Terce. Marek si byl vědom podrazu vůči Davidovi, když na kmenové radě poslal pryč Radovana a tak se snažil ztracenou důvěru získat zpět. David mu ale zatím moc neuvěřil. Naopak se sám rozhodl, že začne pořádně taktizovat a hledat „učitele lhaní“.

 

Robinsonův ostrov: 19. díl - 2
Zdroj: TV Nova

Aukce byla chvílemi velmi dramatická

 

Při speciální hře o odměnu měl každý člen Mayonu šanci něco ukořistit, respektive vydražit. Každý z nich dostal 5 tisíc s kterými mohl naložit, jak chtěl. V aukci se hrálo především o jídlo, ale také o žolíka, tajemný kolík nebo hlas navíc při kmenové radě. Než se ale Mayon po hře vrátil zpět na pláž, objevil se na ní tajemný žolík. Tím byla policistka Tereza, která se vrátila zpět do hry. Přivítání od ostatních hráčů bylo ale dost rozpačité.Nepřehlédněte:

 

SLZY ROBINSONA DAVIDA: Aby se najedl, dal všechny peníze do aukce. Místo jídla vyhrál tohle!

 

ODHALENÍ: Zatímco kmen Mayon zažívá nejlepší den, na Ostrově vyloučení se tvrdě taktizuje! Proč?

Nova.cz

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.
Reklama