Aktualizováno Dnes 12:02
Nepodceňujte modelky

BÁRA

Robinsonův ostrov - Soutěžící Bára
Zdroj: TV Nova
Robinsonův ostrov - Soutěžící Bára
Témata:

Barbora Mudrochová
Modelka
26 let

Šestadvacetiletá Bára z Prahy se živí jako modelka. „Všichni mě budou podceňovat, ale já si pro vítězství dojdu přímo z přehlídkového mola. Kvůli své práci se musím neustále udržovat ve fyzické kondici, toho bych mohla využít.“

 

Bára působí na první pohled dojmem ledové královny. Říká o sobě, že je spravedlivá a někdy vznětlivá i drzá. Situace řeší po svém, a když chce, umí si prosadit svou. Robinsonův ostrov by měl její život posunout mimo každodenní stereotyp. „Občas si beru věci hodně osobně, to je má největší slabost.“

 

Dojde Bára z modelingové branže až do finálových kol, nebo jako silná individualistka ve hře aliancí ztroskotá?

 

Jméno: „Bára“ Barbora Mudrochová

 

Věk: 26 let

 

Zaměstnání: modelka

 

Bydliště: Praha

 

Rodinný stav: svobodná

 

Koníčky: longboarding, jóga, malování

 

Tři slova, která mě vystihují: švihlá, zábavná, upřímná

 

Tři věci, které bych si vzala na ostrov: oheň ve formě zapalovače nebo sirek či křesadla, zásobu potravin a spacák nebo stan.

 

Proč jsem se přihlásila do Robinsonova ostrova: Do Robinsonova ostrova jsem se přihlásila, protože chci zažít dobrodružství a vypadnout ze stereotypu.

 

Čeho se nejvíce bojím: Hadů a pavouků.

 

Proč si myslím, že budu poslední Robinson na ostrově: Myslím, že bych mohla být posledním Robinsonem, pokud budu mít dost štěstí. Je to hra o taktice, člověk musí trochu přemýšlet, co dělá a proč to dělá, a pokud neudělá nějakou větší chybu a neznepřátelí si větší počet lidí, mohl by se dostat celkem daleko.

 

Čím budu prospěšná svému kmeni: Myslím, že například v soutěžích bych mohla být docela prospěšná a nějakým způsobem se podílet na tom, že budeme vyhrávat.

 

Má největší slabost: Občas některé věci beru příliš osobně.

 

Co mi bude na ostrově nejvíce chybět: Nejvíc mi bude chybět asi postel a jídlo.

 

Jak jsem se na Robinsonův ostrov připravovala: Jelikož dělám modeling a živím se jako modelka, tak se neustále snažím udržovat ve fyzické kondici, což znamená, že hodně často cvičím. Nejednalo se tedy ani tak o přípravu, udržovat si fyzičku je pro mě přirozené. A toho bych mohla při soutěžích využít.

 

Co bych udělala s výhrou: Koupila bych si motorku a nějaké peníze bych zřejmě investovala, aby mi vydělávaly další peníze.

 

Na ostrov si beru tento talisman: Ne, žádný talisman si na ostrov neberu. Nepřikládám těmto věcem žádnou hodnotu nebo váhu.

 

Tetování: Na kotníku mám jahodu. Byla to taková pošetilost. Když mi bylo sedmnáct, nechala jsem si udělat tetování. Nebylo to nic zvlášť promyšleného, může za to věk.

 

Vzkaz rodině a blízkým: Své rodině bych vzkázala, že je mám ráda. To je vše.

TV Nova